Fastjel Ne İşe Yarar ?

0
Fastjel Ne İşe Yarar ?
Fastjel Ne İşe Yarar ?

Fastjel, ciltlerdeki iltihabı ve ağrıyı tedavi eden çok güçlü ve etkili bir jel kremdir. Peki Fastjel ne işe yarar, nedir, faydaları nelerdir gibi soruları bu yazıda cevaplayacağız.

[toc]

Fastjel Ne İşe Yarar ?

Bu jel kremi, steroid olmayan anti-enflamatuar ilaç kategorisindedir. Bu jel krem, vücudunuzdaki ağrıya ve iltihaba neden olan hormonları yok etme görevini yapmaktadır. Bu jel krem, artritin neden olduğu iltihabı ve ağrıyı iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca bu jel krem hafif ila orta derecede ağrı veya adet ağrılarını tedavi etmek için kullanılmaktadır.

Artrit tedavilerinde sadece Fastjel uzatılmış salımlı kapsüller etkilidir. Bu jel krem akut ağrıları tedavisinde yeterince hızlı çalışmamaktadır.

Fastjel Ne İçin Kullanılır ?

Fastjel kullanmaya karar vermeden önce ilacın ve diğer tedavi seçeneklerinin risklerini ve potansiyel faydalarını dikkatle değerlendirmeniz gerekir. Bireysel hasta tedavi hedefleri ile tutarlı olarak en kısa zamanda en düşük etkili dozu kullanın. Fastjel, osteoartritin ve romatoid artrit semptom ve belirti yönetimi için endikedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nüfus Cüzdanı Randevu İptal Etme

Fastjel, ağrıların tedavisi için uzun süreli salınım özellikleri sebebiyle akut ağrısı tedavisi için önerilmemektedir. Ayrıca bu jel krem primer dismenore tedavileri için de endikedir.

Fastjel Ne İşe Yarar
Fastjel Ne İşe Yarar

Fastjel Kullanım Alanları

Fastjel, vücudunuzdaki özellikle eklem ve kas ağrıları ve iltihabı tedavi ettiği bilinmektedir. Bu jel krem, özellikle artritinin neden olduğu iltihabı veya ağrıyı yok ederek çalışmaktadır. Ayrıca regl dönemindeki ağrıları geçirir.

Fastjel Faydaları

Fastjel, romatoid artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, omurga veya omurgada akut gut ve iltihap dahil olmak üzere herhangi bir artrit sebebiyle ağrıların ve iltihapların tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca ağrılı adet kanamalarında ve kemik ve kas cerrahilerinde etkilenen yaralanmalardan sonra ağrı ve iltihapların kontrolünde kullanılmaktadır.

Fastjel Kullanımı Nasıldır ?

Fastjel Ne İşe Yarar ? ve kullanımı nasıldır ? Fastjel prospektüste belirtilen veya doktor tarafından reçete edildiği şekilde kullanmanız gerekir. Daha yüksek miktarda veya önerilenden daha uzun süre kullanmamanız gerekir. Tedavilerde etkili olan en düşük dozu kullanmanız önerilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Pepsi Kodları 2023 Güncel Kodlar

Jel kremi uygulamadan önce mutlaka elinizi sterilize etmeniz gerekir. Bunun için sabun ve suyla yıkayınız. Jel kremi etkilenen bölgeye uygulayın ve hafifçe ovalayın. Ardından ellerinizi tekrardan sabun ve suyla yıkayın. Fastjel, oda sıcaklığında, ışık ve ısıdan uzakta muhafaza edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz