Facebook Üzerinden Reklam Verme 2020

0
30

Facebook üzerinden reklam verme konusu oldukça önemli bir konudur. Hassasiyet açısından baktığımız zaman detaylı bir çalışma ile kendinize dair çıkan ve çözümlerin hepsini ortaya çıkaran bir çalışma yapıyoruz. Aşama aşama yenilenen ve değişen her bir hizmet ile tek yapmanız gereken bireysel çözümleri kullanmanız oluyor. Bu sayıda daha rahat ve daha özverili bir dilde ilerlettiğimiz hizmetleri de kolaylıkla kullanabilir ve takip edebilirsiniz. Peki ama Facebook reklam verme nasıl olur? Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Facebook Üzerinden Reklam Verme 2020

Facebook üzerinden reklam verme nasıl yapılır? İnsanlar için nasıl bir çalışma ön plana çıkarılıyor? Gelin her bir detayı size özel sunmaya devam edelim.

Facebook Üzerinden Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Facebook üzerinden reklam verme nasıl yapılır? İnsanlar için nasıl bir çalışma ön plana çıkarılıyor? Gelin her bir detayı size özel sunmaya devam edelim.

Facebook Reklamları Nasıl Yönetilir?

Facebook üzerinden reklam verme nasıl yapılır? İnsanlar için nasıl bir çalışma ön plana çıkarılıyor? Gelin her bir detayı size özel sunmaya devam edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir

Facebook Reklam Verme Nasıl Yapılır?

facebook-reklam-verme

Aslında bunun için belirli dinamikler var. Her zaman için çok daha farklı ve ayrıntılı bir çalışma ile ilerleme yapabilir ve çözümleri de kendinize göre değerlendirebilirsiniz. Aşama aşama büyüyen ve yenilenen bütün seçenekleri tek bir tıklama ile takip etmek için geç kalmayın ve bireysel seçenekleri de kendinize göre incelemeye başlayın.

Bireysel bir çalışma ile bakınca, reklam vereceğiniz hizmet ile birlikte çok daha fazla kişilere ve kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu yüzden size dair söyleyeceğimiz ve düşüneceğimiz şeyler tamamen değişken bir dilde ortaya çıkarılıyor. Aşama aşama organize edilen ve büyüyen her bir seçeneği de kendi içinizde ortaya çıkarabilir ve değerlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Facebook Sayfa Silme

Sırasıyla İşlemleri Şu Şekilde Okuyabiliriz

Facebook üzerinden reklam verme işlemi artık daha basit bir işlem. Facebook üzerinden nasıl reklam verilir? sizler için adım adım resimli olarak anlatıyoruz. Facebook üzerinden reklam vermek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Facebook reklam ayarları nasıl yapılır? Öncelikle Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz daha sonra ekranınızın sol tarafındaki Reklam oluştur sekmesine tıklıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sosyal Medya Fenomeni Porçay'ın 4 Yıl 2 Aya Kadar Hapsi İsteniyor

Açılan yeni ekran üzerinden reklam ile ilgili birçok seçenek geliyor. Bu ekranda gönderilerinizi öne çıkarma, sayfanızın tanıtımını yapma, marka bilinirliğinizi artırın gibi birçok seçenek geliyor. Biz gönderilerinizi öne çıkarma seçeneği ile devam ediyoruz.

Bu ekran üzerinden siz farklı reklam seçeneklerini de seçebilirsiniz. Gönderilerinizi öne çıkarma seçeneğine tıkladıktan sonra bir kampanya ismi belirleyerek reklam hesabı oluştur diyoruz.

facebook

Aşağıdaki ekran ile karşılaştığınızda hesap ülkesi, para birimi ve saat dilimi seçeneklerini belirleyerek devam ediyoruz. Hedef kitle ekranına ulaştığınızda bu ekran üzerinden konum seçimi , yani hangi ülkelerde yayınlanmasını istiyorsanız o ülkeleri seçiyoruz.

Yaş grubu, cinsiyet, diller gibi seçeneklerimizi belirleyerek işleme devam ediyoruz. Reklam alanlarını mobil, Instagram ve haber kaynağı gibi seçenekler belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki video ile de bu konuda detaylı bir çalışmaya ve bilgiye ulaşabilir ve çözümlerin tamamını kendinize has bir yapıda kullanmaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz