En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları

0
En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları
En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları

Herkese merhaba! En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları, hakkında bugün sizlere güzel önerilerde bulunuyor olacağız. Son zamanlarda teknolojiyi oldukça fazla kullanıyor hale geldik. Özellikle de süreç gereği hep bilgisayarda olduk ve elimizin altında internet bulunduruyor olduk. Fakat donanımsal parçalar olarak da sık sık alış-veriş yapar olduk. Bugün yine bilgisayarlar için donanımsal ürünlerden söz edeceğiz.

[toc]

Bilgisayarlar için donanım malzemeleri oldukça önemlidir. Özellikle de fiyatlarının ve performanslarının iyi olması bizlere daha avantajlı gelecektir. Söz konusu yazıcılar içinde aynı şey geçerlidir. Bu gibi ürünle kesinlikle özellikleri bilinerek alınacak ürünler olmalıdır. Sizlere bu anlamda en iyi yazıcı ve fiyatlarından söz edeceğiz.

En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları
En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları

En İyi Yazıcı Tavsiye Ve Fiyatları

Yazıcı almadan önce hangi tür yazıcı almanıza karar vermeniz gerekecektir. Bu yüzden karşımıza iki tür yazıcı çıkıyor olacaktır. Birisi mürekkep püskürtmeli yazıcı iken diğeri lazer yazıcılar olacaktır. Bu aşamada mürekkep püskürtmeli yazıcılar daha az kullanılan yazıcılar ve basit işlemler için kullanılır. Yanı sıra lazer yazıcılar daha profesyonel ve yazıcıyı sık kullananlar için uygun olacaktır. Fakat basım maliyetini hesaba kattığımız zaman, lazer yazıcılar daha uygun fiyata gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus, akıllı saatinin Google'ın Wear işletim sistemini çalıştırmayacağını doğruladı

Lazer Yazıcılar

Pantum P2500 Mono Lazer Yazıcı

Hem fiyat bakımından hem de konfor bakımından oldukça güzel ve avantajlı bir ürün olacaktır. Fiyatı şu anda yaklaşık olarak 750 TL olacaktır. Dakikada yaklaşık olarak 22 sayfa yazdırabilme hacmine sahiptir hem de taşınabilir boyuttadır.

HP Laser 107w Mono Yazıcı 4ZB78A

Bir diğer lazer yazıcı ise HP markasının ürünü olacaktır. Dakikada yaklaşık 20 sayfa yazdırma kapasitene sahiptir ve diğer bir kullanışlı üründür. Fiyatı ise yaklaşık olarak 950 TL civarında olacaktır.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Canon E414 Tıpalı Kartuşlu Yazıcı,Tarayıcı, Fotokopi

Özellikle evde kullanacağınız ve pratik bir ürün olmasını istiyorsanız, Canon markasının bu ürünü çok avantajlı olacaktır. Hem de mürekkebi bittiği zaman tüpler içerisinde bulunan mürekkebi ile kendiniz doldurabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise; 650 TL şeklinde olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp Masaüstü ve Web Sürümünden Uzaktan Çıkış Nasıl Yapılır?

Eson Ecotank L5190 Fotokopi,Tarayıcı,Faks Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı

Tam bir galeri çıktısı şeklinde ürün istiyorsanız, Epson markası bu anlamda sizleri tatmin edecektir. Marka bilinmese bile, yazıcı konusunda oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Fiyatı ise; 2,500 TL civarındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz