En İyi Ücretsiz Android ve iOS Oyunları

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; bugün sizlere hem Android hem de iOS telefonlarında oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz oyunları sizler için listeledik.

Super Fowlst 2

Super Fowlst 2, seviyeler arasında bir tavuğu zıplatmak için ekranın sol ve sağ taraflarına dokunduğunuz keyifli, alması kolay bir platform oyunudur.

Oyunları

Spooky Squashers

Son yılların en iyi Cadılar Bayramı oyunlarından biri ve Squash ile denenecek en unutulmaz oyunlardan biri olan Spooky Squashers, sportif bir his veren bir arcade oyunudur. Kesinlikle bir süre oynayacağımız bir oyun, tanıdık bir spor ve türe bu kadar ilginç bir dokunuşa sahip bir oyun bulmak nadirdir.

Monolisk

Monolisk, oyuncuların başkalarının denemesi ve yenmesi için kendi seviyelerini oluşturabilecekleri güzel görünümlü bir aksiyon RPG oyunudur. Yakın zamanda, kendi aşamalarınızı icat etmeniz için bir dizi yeni kart sunacak şekilde güncellendi. Ayrıca, en iyi seviyeleri bulmayı çok daha kolay hale getiren bir dizi UI geliştirmesine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Fotoğraflar daha derin bir Google Lens entegrasyonu alıyor
Telefon Oyunları

Pokemon Go

2016’da ilk piyasaya çıktığında dünyayı kasıp kavurdu ve o zamandan beri en çok oynan oyunlar arasında. Artık haftalık ve aylık etkinliklerin yanı sıra her zaman yapacak bir işinizin olmasını sağlayan baskın ve savaş sistemlerini de içeriyor.

Hellrider 3

Hellrider 3, HellRider serisinin evriminde bir sonraki adımdır ve ücretsizdir. Neredeyse kaçma oyunlarına benzeyen önceki iki girişten büyük bir değişiklik. Şimdi, HellRider’da, aracınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol ediyorsunuz, arazide gezintiye çıkıyorsunuz, skellington’ları vuruyorsunuz ve görevlerden kazandığınız parayla yolculuğunuzu yükseltiyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz