En Çok Tutulan Banyo Mobilya Modelleri

0
banyo modelleri
banyo modelleri

Banyo mobilya modelleri banyoda en fazla tercih edilen ve yer kaplayan banyo mobilya unsurlarıdır. Banyoda seramik kullanımı çok önemlidir seramik denildiğinde akla sadece fayanslar gelmemeli. Klozetten, lavabolara kadar her şey seramiklerin içinde bulunmaktadır. Çünkü bu bir kombin işidir.

En Çok Tutulan Banyo Mobilya Modelleri
En Çok Tutulan Banyo Mobilya Modelleri

Farklı farklı seramikleri toplayarak bütün ve şık banyo modelleri oluşturmak oldukça zordur. Var olan kombinlerden yola çıkılarak alınacak olan tüm banyo oldukça mantıklı bir seçimdir.

Popüler Banyo Mobilya Takımı

Banyo Mobilya
Popüler Banyo Mobilya Takımı

Foglia ürünleri kategorisinde yapılan tüm seramik ürünleri bulmak mümkündür. Foglia 45 cm set üstü yuvarlak lavabo ile oldukça şık Hilton lavabo kombinlenmesi yapılır. Ürün oldukça sade ve sadece 8,89 kilo ağırlığında olduğu için oldukça hafif ama dayanıklı bir üründür.

Foglia oldukça fazla şekilde tercih edilen banyo mobilya çeşitleri arasında yer almaktadır. Foglia duvar ünitesi ile kombinlenen Foglia set üstü lavabo oldukça şık ve uyumlu bir görüntü elde ederler. Foglia duvara dayalı arkadan çıkışlı klozet ile oldukça şık olan kombin tamamlanmaktadır.

Yuvarlak lavabo tercih etmeyenler ise Foglia 80 cm set üstü dikdörtgen lavabo kullanabilirler. Foglia Foglia Uzun Lavabo Armatürünün ölçüleri ise Çıkış ucu uzunluğu 173 mm, çıkış ucu yüksekliği 236 mm olarak bilinmektedir. İster yuvarlak ister dikdörtgen lavaboda oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir.

Ultra İnce Lavabolar

Ultra İnce Lavabolar
Ultra İnce Lavabolar

Creavit ultra ince lavabolar arasından özellikle set üstü kullanılan Hilton lavabolarda ince lavabo özellikle tercih edilmektedir. Loop 40×40 cm Lavabo kare olarak ve Loop 40×60 cm Lavabo ile dikdörtgen olarak Hilton lavabo bulmak mümkündür.

Yuvarlak lavabo arayan kişiler ise Loop Ø 40 cm Lavaboyu tercih edebilirler. 40 cm küçük gelir ise Loop Ø 45 cm Washbasin lavabo ile banyonuz büyük ise banyonuzda büyük, banyonuz küçükse küçük Loop lavabo kullanılabilir.

Tepe Duş Sistemleri

Tepe Duş Sistemleri
Tepe Duş Sistemleri

Rain Plus tepe duş başlıkları, banyolarda duşta en fazla konfor sağlayan unsurlardır. Rain Plus Tepe Duş Sistemi termostatlı ve termostatik ısı ayarlı kartuş ile iki başlıklı alternatifi ile üstten duş almanız ve ayarlamanız mümkündür.

Rain plus tele duş başlıkları Sıva üstü montaj edilebilir. Paslanmaz maddeden duş dirseği gövdesi bulunur. Tek fonksiyon 228×228 Oval Tepe Duş başlığı ile yukardan duş almanız mümkünken Üç Fonksiyonlu Basma Butonlu El Duşu ile istediğiniz yere duş başlığı ile müdahale etmeniz mümkün olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Taşıt Kredisi İle Sıfır Otomobil Almak

 Sevilen banyo seramik modelleri arasında özellikle kullanışlı ürünler en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alan rain plus ise eşsiz bir duş daneyimi mümkündür.

150 cm el duşuna bağlantılı, çift kenetli spiral de paslanmaz ürünlerden üretilmiş olup sistem Kendinden mix armatür sistemlidir. Rain plus tepe duş başlığında sabunluk koyma yeri ve Ankastre duş çıkışı bulunmaktadır. Rain plus ürünlerinden ikinci ürün ise termostatlı ve termostatik ısı ayarı bulunmaz fakat daha ekonomiktir.

Sıva üstü montaj yapılabilir. Çift kenetli spiral ve 150 cm el duşuna bağlantılı şekilde bulunmaktadır. Paslanmaz maddeden yapılır. Kendinden mix armatür sistemi bulunan rain Plus duş başlığında sabunluk koyma yeride bulunmaktadır. Üç Fonksiyonlu Basma Butonlu El Duşu ve ek fonksiyon 228×228 Oval Tepe Duş başlığı ile termostatlı ve termostatik ısı ayarlı dışında aynı özellikler barındırır.

En Çok Tercih Edilen Armatürler

En Çok Tercih Edilen Armatürler
En Çok Tercih Edilen Armatürler

Armatürler de , bevel armatür serisi en fazla tercih edilen armatürlerdendir. Şık ve konforlu kullanım sağlar. Modern ve dayanıklı olmasıyla mutfak ve banyoda oldukça rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak armatüründe kullanılan oval tasarı ile oldukça şık bir görünüm sağlar.

Oynar mafsallı ile kullanım kolaylığı sağlayan bevel aratır tamamen pirinçten oluştuğu için suyun tadını ve kokusunu bozmaz. Favori banyo seramik modelleri arasında bevel en fazla tercih edilen armatür serisi olmuştur. Oldukça kullanışlı ve ekonomik olmasıyla oldukça tercih edilmektedir.

Slope armatür ile minimalist çalışmak isteyen kişilerin tarzına oldukça uygundur. Eğilimli yapısı ile suyun şekline yön verir. Eğilimli olmasıyla sudan maksimum verim alınmasını sağlar. Kolaylıkla çıkarılan perlatörler ile kolay temizlenebilir. Kireçli su bulunan bölgelerde özellikle tercih edilmelidir.

Fotoselli armatürler oldukça popüler olan armatürler arasında yer almaktadır. Oldukça hijyenik olduğu ve su tasarrufu oluşturduğu için tercih edilen fotoselli armatürler çift veya tek su girişli olarak iki farklı modelle kullanılmaktadır. Tek su girişli modellerde sadece soğuk su kullanımı uygunken çift su girişli armatürlerde sıcak ve soğuk su girişleri vardır. Farklı model ve uzunluğa bağlı olarak tercih edilebilir.

Tek Su girişli Fotoselli Lavabo Armatürün en küçük boyutta olanının çıkış ucu uzunluğu 114,4 mm iken çıkış ucu yüksekliği 192,5 mm’dir. 220V AC+6V 4 adet AAA kalem pil ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Fotoselli Çift Su Girişli Yandan Kumandalı Armatürün ise çıkış ucu yüksekliği 250 mm iken çıkış ucu uzunluğu 207 mm’dir ve armatür 4 adet AAA kalem pil ile çalışmaktadır. En çok tercih edilen banyo seramik modelleri arasında yer alan Çift Su Girişli Yandan Kumandalı Fotoselli Lavabo Armatürü oldukça tercih edilen bir üründür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dünyanın En Zengin İnsanlarının En İlginç Hobileri

Armatürün çıkış ucu yüksekliği 147 mm iken çıkış ucu uzunluğu 114 mm’dir ve armatür 4 adet AAA kalem pil ile çalışmaktadır. Çift Su Girişli Yandan Kumandalı Fotoselli Lavabo Armatürünün biraz büyük olan modelinin ise çıkış ucu yüksekliği 122 mm çıkış ucu uzunluğu 154 mm’dir. 4 adet AAA kalem pil yani 220V ile çalışarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sharp Armatür Serisi ile farklı tarzlarda dekore edilmek istenen banyolar tasarlamak mümkündür. Oldukça farklı renk seçenekleri ile farklı bir tarz sağlar. Krom, rose gold, mat siyah, kırmızı ve altın gibi oldukça farklı renklere sahip olan Sharp Armatür ile oldukça farklı banyolar yaratmak mümkündür.

Sharp Lavabo Armatürünün tüm renklerinin uzunluk ölçüleri aynı olmakla birlikte hepsi yaklaşık olarak Çıkış ucu uzunluğu 110,5 mm Çıkış ucu yüksekliği 97,5 mm’dir. FA002 filtreli ara musluk ile kullanılması gerekmektedir.

Creavit City ile oldukça fazla su tasarrufunu iki kademeli kartuş ile sağlamaktadır. Bilinçli su tüketiminin oldukça önemli olduğu kuraklığın başladığı son dönemlerde su tasarrufu oldukça fazla hayatımızda yer edinmeye başlamıştır.

Creavit City iki kademeli kartuşu ile suyu kontrol altına almaya başlamıştır. Birinci kademede 5 litre su akıtma kapasiteye sahip iken ikinci kademe bu oran  8 litre su akıtma kapasitesine çıkar.

Tamamı pirinç malzemeden üretilen Creavit City kireç sularda bile kolay kolay kireçlenme yapmaz. City Lavabo Armatürünün banyo lavabosunda kullanılan modelinin çıkış ucu uzunluğu 106,2 mm çıkış ucu yüksekliği 108 mm’ dir.

İki kademelidir ve mutlaka FA002 filtreli ara musluk kullanılmalıdır. City Banyo Armatürü duşa kabinde kullanılan armatürdür. Çıkış ucu uzunluğu 150,4 mm’ dir iki kademeli su tasarrufu sağlar ve FA002 filtreli ara musluk kullanılmalıdır.

City Mutfak Armatürü mutfakta kullanılan ve Çıkış ucu yüksekliği 245,28 mm iken Çıkış ucu uzunluğu 201,9 mm olan iki kademeli ve FA002 filtreli ara musluk ile kullanılması gereken mutfak musluk armatürüdür. Banyo seramikleri oldukça farkı çeşitti ve farklılıkta bulunmaktadır. Seramik seçimi kişinin zevkine, banyonun ebatına göre değişiklik göstermiştir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz