Cyberpunk 2077’yi kaldırmayan PS4 Sahiplerine Sony Para İadesine Başladı

0
27
cyberpunk-2077
cyberpunk-2077

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Cyberpunk 2077’yi kaldırmayan PS4 Sahiplerine Sony Para İadesine Başladı hakkında bilgiler vereceğiz.

Uzunca bir süre beklediğimiz ve beklentilerimiz tamamen karşılayan yeni nesil oyun Cyberpunk 2077 ufak tefek bug’larla bizlerle. Bizlerle diyorum ama PC kullanıcıları ve PS5 kullanıcıları ile oyun arasında bir sorun yok. Ancak Reddit’te bazı kullanıcıların bildirdiğine göre Sony, PlayStation 4’ü Cyberpunk 2077’yi kaldırmayan oyunculara para iadesi yapmaya başladı. Konsol tarafındaki oyuncular, Cyberpunk 2077’nin optimizasyonunu ‘oynanamaz’ derecede kötü olarak nitelendiriyordu.

cyberpunk-2077-ps4-sony-iade
cyberpunk-2077-ps4-sony-iade

Bu yılın ve belki de son yılların en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077Sonunda sayısız gecikmeden sonra kısa süre önce piyasaya sürüldü. Çıktığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen oyun, bazı segmentlerden tam not aldı, diğerleri tarafından vuruldu, optimizasyon sorunları olan mücadele.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Acer'in yeni bilgisayarları ortaya çıktı

Sony Cyberpunk 2077 İçin Para İadesine Başladı

Oyunun konsol tarafındaki düşük puanları, optimizasyon sorunlarının ne denli ciddi olduğunu bizlere gösteriyor. Öyle ki şu anda birçok PlayStation 4 oyuncusu Cyberpunk 2077’yi ‘oynanamaz’ olarak nitelendiriyor ve Sony’den para iadesi istiyor. Sony’nin normalde PlayStation Store için bir geri ödeme politikası bulunmasa da bazı istisnai durumlarda oyuncuların zararını karşıladığı biliniyor.

Öte yandan para iadesinin şimdilik tüm kullanıcıları kapsamadığı ve bazı oyuncuların taleplerinin reddedildiği bilgisi de aktarılıyor. Konu hakkında yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz