Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Yeni Oynanış Fragmanı ile Açıklandı

0
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Yeni Oynanış Fragmanı ile Açıklandı
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Yeni Oynanış Fragmanı ile Açıklandı

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 genişleme paketi Phantom Liberty’yi ilk kez ortaya çıkarmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti ve Xbox Showcase’de stüdyo, Night City’de keşfedilmemiş bir bölgede geçen “casus-gerilim” eklentisi hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. Buna ek olarak, Phantom Liberty’nin 26 Eylül’de piyasaya sürülmesi ile genişleme nihayet bir çıkış tarihi aldı.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

CDPR daha önce Phantom Liberty için pazarlama kampanyasının bu ay, Not-E3 sezonu başlarken başlayacağını doğrulamıştı. Genişleme paketinde aktör Idris Elba tarafından canlandırılan FIA Ajanı Solomon Reed gibi birkaç yeni karakter yer alıyor ve nihilist rockçı Johnny Silverhand hayranları için iyi haber Keanu Reeves’in bir kez daha Cyberpunk 2077’nin ikonik döneğine sesini ve benzerliğini ödünç veriyor olması.

Genişleme paketinin oynanışına ilk bakış, V’nin politik olarak yüklü bu göreve katılımına zemin hazırlıyor ve bir tedavi vaadi Elba’nın Reed’i ile kafa kafaya çarpışmasına yol açıyor. Göz önünde saklanan casusların kısa süreli görüntüleri, susturuculu silahlara odaklanma ve V ile Johnny’nin şimdiye kadar karşılaştıklarından çok daha tehlikeli ve kurnaz bir askeri güç var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter, Super Follows Özelliği Yakında Gelebilir

Phantom Liberty Cyberpunk 2077 gelecek tek genişleme paketi, zira bu eklenti çıktıktan sonra CDPR kaynaklarını daha çok oyunun devam oyununa odaklayacak. Cyberpunk 2077’nin devam oyununun geliştirme çalışmaları resmi olarak başladı ve Cyberpunk 2077’nin görev yönetmeni Pawel Sasko tarafından yönetiliyor. Yeni ekip ABD’nin Boston şehrinde bulunuyor ve “çekirdek” Cyberpunk 2077 ekibinin birkaç üyesini de içeriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz