Çok ucuz fiyatıyla Amazon Prime ülkemize giriş yaptı

1
43
amazon prime

Amazon’un son zamanlarda en çok konuşulan servisi olan Amazon Prime, sonunda ülkemize giriş yaptı. 8 TL’lik fiyatıyla da gerçekten ülkemizde oldukça tercih edilebilir bir servis olarak karşımıza çıkıyor. Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Amazon Prime Hakkında bilgi vereceğiz.

Amazon Prime bizlere neler sunuyor?

amazon prime

Özellikle video servisiyle gündemde yer alan Amazon Prime, video dışında daha birçok servise ev sahipliği yapıyor. Aylık 8 TL gibi cüzi bir miktar ödeyerek müzik, film ve dizi, fotoğraf depolama, twitch prime ve en önemli servislerden biri olan hızlı kargo seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz.

Amazon’un resmi sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlere Prime sayesinde hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bu kadar hizmetin, cüzi bir ücretle beraber sunulması gerçekten tercih edilebilir kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Series S fiyatına 1000 TL'yi geçen indirim!

Amazon Prime üyelik fiyatı kalıcı mı?

amazon prime

8 TL fiyatla hepimizi oldukça şaşırtan Amazon Prime, fiyat konusunda bazı şüphelere de yol açtı. Acaba ilk başta ucuz fiyatla, daha sonrasında yüksek fiyatla mı hizmete devam edecek? Konu hakkında Amazon Prime yöneticisi olan Jamil Ghani tarafından açıklama yapıldı;

”Bu kalıcı fiyat. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.”

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz