Chrome Reklam Engelleme Eklentileri

0
140
Chrome Reklam Engelleme Eklentileri
Chrome Reklam Engelleme Eklentileri

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, bugün Chrome Reklam Engelleme Eklentileri konusuna değiniyor olacağız. Gerek bir şeyler izlerken gerek ise de internet üzerinde gezinirken, karşımıza çıkan reklamlardan sıkılabiliriz. Üstelik sadece sıkılmak ile kalmaz, aynı zamanda bunlardan rahatsız olarak yapmak istediğimiz şeyleri de yapmayabiliriz.

içindekiler

Dolayısıyla bunları engellemek ve aynı zamanda artık karşımıza çıkmamasını sağlamak için bir şeyler yapmamız gerekmektedir. Sizlere bu aşamada internet tarayıcınızın reklamını nasıl engelleyebilir olduğunuzdan söz edeceğiz. Bu sayede artık sizleri rahatız eden o reklamlar ile karşılaşmayacak ve onları bir daha görmeyeceksiniz.

Chrome Reklam Engelleme Eklentileri
Chrome Reklam Engelleme Eklentileri

Choreme Reklam Engelleyici Eklentiler

Tarayıcı kullanmak, mecburidir. Dolayısıyla mecburiyet içerisinde en iyi reklam engelleme eklentileri kullanmak çok daha sağlıklı olacaktır. Özellikle de eğer Choreme tarayıcısını kullanıyorsanız, en iyi reklam engelleme eklentileri kullanmanız gerekecektir. Bu sayede internet üzerinde dolaşırken, gereksiz ve sizi meşgul eden reklamları görmeyeceksiniz. Reklam engellenmesi için en iyi eklentiler şu şekildedir:

  • Opera
  • AdBlock Plus
  • AdFender
  • Ghostery
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram, İçerik Oluşturuculara para kazanmak için daha fazla yol sunuyor

Opera

Bu eklenti sayesinde oldukça kolay bir şekilde reklamları engelleyebileceksiniz. Üçüncü bir eklentiye de bu sayede ihtiyacınız kalmayacaktır. Aynı zamanda en çok kullanılan reklam engelleme eklentilerinden de birisi olarak karşımıza çıkacaktır.

AdBlock Plus

En çok tercih edilen reklam engelleme eklentilerinden birisi olan AdBlock Plus, aynı zamanda ne abonelik ister ne de ücret ister. Reklamları direkt olarak karşınıza çıkmadan engelleyecektir. Aynı zamanda sosyal medya tuşlarını anında filtrelemek içinde bir çözüm bulunur.

AdFender

Burada ayarları dilediğiniz gibi kişiselleştirme imkanı bulacaksınız. Gizli ve güvenli mod sayesinde internet üzerinde dolaşabilirsiniz. Özellikle de YouTube reklamları için en çok kullanılan bir diğer reklam engelleyici eklentisi olacaktır.

Ghostery

Anonim olan veriler, 3. kişilere satılarak kar etmek amaçlanmaktadır. Bu eklenti sayesinde her şekilde olan gerek reklam gerek ise de sahte takipçi, engellenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz