Cem Yılmaz ve Netflix’ten Ortak Olarak “Erşan Kuneri” Paylaşımı Geldi

0

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Cem Yılmaz’ın Netflix’te yer alacak olan yeni projesi Erşan Kuneri hakkında bilgiler vereceğiz.

[toc]

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu yıltemmuz ayı başında resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda ilk olarak 2004 yılında yayınlanan G.O.R.A. dizisinde gördüğümüz Erşan Kuneri karakterinin senaryosu üstünde çalıştığını resmen duyurmuştu.

Cem Yılmaz, 2021 yılının sonbaharında çekimlerine başlanacak olan Erşan Kuneri dizisiyle ilgili bugün yeni bir paylaşımda bulundu. Cem Yılmaz tarafından yapılan paylaşım, yayın platformu Netflix tarafından da takipçilerine ulaştırıldı.

Cem Yılmaz, “İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” dedi.

Cem Yılmaz, resmi Instagram hesabından Netflix Türkiye hesabını etiketleyerek “Erşan Kuneri, S1E1 bitti” notuyla bir paylaşımda bulundu. İngilizce’de “season ve episode” yerine kullanılan S ve E, sezon ve bölümü belirtiliyor. Yani Erşan Kuneri dizisinin 1. sezon 1. bölümün senaryosu hazır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Zam Asgari Ücrete Ne Kadar Etki Edecek

2022 yılında yayınlanacağı tahmin edilen dizi, toplamda 8 bölümden oluşacak. Dizinin ikinci sezonuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmasa da Yılmaz, “Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Şimdiden merakla beklenen dizinin 2021’de ekranlara gelmesi bekleniyor. ‘G.O.R.A.‘ ile ‘Arif ve 216‘da yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri’nin 1975-78 yılları arasında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz