Call of Duty: Modern Warfare 3’ün büyük tanıtımı paylaşıldı!

0
43
Call of Duty: Modern Warfare 3'ün büyük tanıtımı paylaşıldı!
Call of Duty: Modern Warfare 3'ün büyük tanıtımı paylaşıldı!

Activision ve geliştirici Sledgehammer, dün geceki tuhaf ön tanıtımın ardından Call of Duty: Modern Warfare 3’ün tam tanıtımını yaparak senaryo, çok oyunculu ve zombi moduna ilişkin ilk detayları paylaştı ve oyunun aksiyon halinde kısa bir görüntüsünü sundu.

Bu Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Modern Warfare 3, geçen yıl Infinity Ward tarafından geliştirilen Modern Warfare 2’nin doğrudan devamı niteliğinde olup, Yüzbaşı Price ve Görev Gücü 141’i, dünya çapında hakimiyetini genişletmeye devam eden yinelenen düşman Vladimir Makarov ile karşı karşıya getiriyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 Detayları Ortaya Çıktı

Call of Duty’nin bilindik sinematik görevlerine, senaryo modundan başlayarak, Activision’ın Açık Savaş Görevleri olarak adlandırdığı, oyuncu seçimini vurgulayan, birden fazla yol ve yaklaşım içeren, daha açık uçlu hedefler olarak tasarlanan görevler katılacak. Bunlar “bir görevin AO’sunun geniş arazisinde” gerçekleşecek ve gizlilikten koş ve silahla aksiyona kadar “farklı oyun tarzlarına uyum sağlayacak”, böylece “oyuncular gerçekten istedikleri gibi oynayabilecekler.”

Modern Warfare’in çok oyunculu modunda Activision “şimdiye kadar bir araya getirilmiş en büyük harita koleksiyonlarından birini” lanse ediyor. Bu, 2009’un Modern Warfare 2’sindeki 16 çok oyunculu haritanın – Afgan, Derail, Estate, Favela, Karachi, Highrise, Invasion, Quarry, Rundown, Rust, Scrapyard, Skidrow, Sub Base, Terminal, Underpass ve Wasteland – hepsinin 6’ya 6 oyun için iyileştirmeler ve modern görsellerle sıfırdan yeniden inşa edilmesiyle başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dünya'da Artık 5 Okyanus Var

Yepyeni çok oyunculu modların bir karışımı – Cutthroat olarak bilinen rekabetçi bir 3v3v3 modundan bahsediliyor – ve Hardpoint ve Kill Confirmed dahil olmak üzere geri dönen seçenekler, lansman sırasında bu temel haritalarda oynanabilir olacak ve Activision ayrıca üç yeni Savaş Haritası – Kara Savaşı ve İstila oyun modlarının yer aldığı büyük ölçekli yerler olarak tanımlanıyor – ve Savaş Modunun gelişmiş bir versiyonuna ev sahipliği yapacak bir “devasa” Savaş haritası vaat ediyor.

Oyuncular Modern Warfare 3 çok oyunculu modunda yeni ve geri dönen özelliklerin bir karışımını bekleyebilirler. Yeni özelliklerin başında “kalçadan ateş etme ile nişan alma arasında mükemmel bir orta yol” olarak tanımlanan ayarlanabilir Taktiksel Duruş özelliği geliyor. Bu özellik sıkışık ve yakın dövüş durumları için tasarlandı ve daha iyi hareketlilik ve kullanım için isabetlilikten ödün veriyor. Başka bir yerde, Sınıf Yaratma’da genişletilmiş yükleme seçenekleri ve Gunsmith’te oyuncuların benzersiz silah konfigürasyonları veya türleri oluşturmasına olanak tanıyan After-Market Parçaları var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Türk bilim insanları virüsleri yok eden maske üretti

Ayrıca hareket kabiliyetlerinde gelişmiş tepkisellikten ve harita oylaması, bastırılmamış ateşi kırmızı noktalar olarak gösterecek klasik mini harita davranışı, temel çok oyunculu sağlığın 150’ye çıkarılması ve seçilen tüm avantajların her maçın başında kullanılabilir olması gibi klasik özelliklerin geri dönüşünden bahsediliyor. Ve daha önce duyurulduğu gibi, Modern Warfare 2’de biriktirilen çoğu içerik ve silah ilerlemesini bu yılki devam oyununa aktarmak mümkün olacak.

Ve son olarak, şimdilik, Modern Warfare 3 Zombies modu hakkında ilk detaylar var; bu mod ilk kez “şimdiye kadarki en büyük Call of Duty Zombies haritasında” birden fazla takımın ölümsüz ordulara karşı bir araya gelmesini sağlayacak. Açık dünya PvE görevleri, Dark Aether Zombilerine odaklanan bir hikayenin parçası olarak oyuncuları zorluk derecesi artan farklı bölgelere götürecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz