Bu nasıl bir elektrikli bisiklet? İşte karşınızda Eidolon BR-RTS!

0
337

Oldukça farklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Eidolon BR-RTS, karbon fiber bir kadroya sahip. Dışarıdan bakıldığında ağır olduğu düşünülse de bu bisiklet, piller ile beraber 19 kilogram ağırlığın altında. Ayrıca üzerindeki süspansiyonlar baya bir konfor sağlıyor ve tabii ki bu süspansiyonların ağırlığını da eklememiz gerekiyor.

Eidolon BR-RTS, gücünü 250W ve 70 Nm tork üretebilen Shimano Steps e8000 elektrikli motordan sağlıyor. Bunun yanında 504 Wh pile sahip olan premium bisikletin çıkabileceği maksimum hız 25 km/s olarak belirlenmiş. Hızın çok yüksek olmamasının en önemli sebebi de yasal yükümlülükler.

Eidolon BR-RTS

Fiyat konusunda ise henüz kesin bir şey söyleyemiyoruz. Çünkü bu bisikletin fiyatı daha açıklanmadı. Fakat üzerindeki donanımlara ve karbon fiber kadrosu ile değerlendirecek olursak baya yüksek bir fiyat ile satışa çıkacak gibi duruyor. Bir de unutmadan bu bisiklette 29 inç yol lastiği veya 26 inç kalın lastik tercih edilebiliyor. Zaten çift diskli hidrolik disk frene sahip olduğu için fren konusunda herhangi bir sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz