Baldur’s Gate 3 piyasaya çıktı! İlk gün 500 bin oyuncuya ulaştı

0
Baldur's Gate 3 piyasaya çıktı! İlk gün 500 bin oyuncuya ulaştı
Baldur's Gate 3 piyasaya çıktı! İlk gün 500 bin oyuncuya ulaştı

Aksiyon RPG Baldur’s Gate 3 büyük bir ilgiyle piyasaya sürüldü. SteamDB’ye göre, oyun piyasaya sürüldükten sonraki ilk 24 saat içinde Steam’de 472.136 eş zamanlı oyuncu çekti. Bu yazının yazıldığı sırada Baldur’s Gate 3 320,112 eş zamanlı kullanıcıya sahipti. Bu 472 bin rakamı, oyunu bugüne kadar yılın en başarılı lansmanlarından biri olarak konumlandırıyor.

Baldur's Gate 3 piyasaya çıktı
Baldur’s Gate 3 piyasaya çıktı

Swen Vincke Açıklamalarda Bulundu

Geliştirici Larian Studios’un kurucusu ve yaratıcı direktörü Swen Vincke, oyun piyasaya sürülürken “Baldur’s Gate 3’ü yaratırken ne kadar büyük bir sevgi harcandığını ifade etmek zor” diye yazdı. “6yılı aşkın bir süre boyunca, 400’den fazla oyuncu bize geri bildirimde bulunarak sayısız saatler geçiren yaklaşık 2,5 milyondan fazla Erken Erişim oyuncusunun da yardımı ile bu oyunu yapabilmek için ruhumuzu ve kalbimizi ortaya koyduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Takip Etmeyenleri Bırakma ve Bulma

“Sonuç olarak, günlük endişelerinizden kaçabileceğiniz, merak ve macerayı deneyimleyebileceğiniz ve birçok harika ve heyecan verici karşılaşma yaşayabileceğiniz zengin ve güzel bir evren oluşturduk. Burası seçimlerinizin ve kimliğinizin önemli olduğu, her köşesinde sürprizlerin yattığı ve eylemlerinizin gerçekten ödüllendirildiği bir yer. “Ekibimizin başardıkları ile gurur duyuyoruz ve sizler için hazırladıklarımızı keşfederken inanılmaz eğleneceğinizi umuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz