Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir

0
14
Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir
Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir

Herkese merhaba! Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir konusu, evde olduğumuz şu günlerde en çok merak edilen konulardan birisi olacaktır. Özellikle de pandemi ile gelen alış-veriş çılgınlığı ve evden çıkamama durumu, kargo firmaları için güzel oldu. Her ne kadar pandeminin bu aşamada kargo firması çalışanlarının sağlığını etkilemesi söz konusu olsa bile, her detay dikkate alınarak siparişler iletildi.

Bu süreçte sadece internetten alış-veriş yapmadık, aynı zamanda kargo firmalarında üründe gönderdik. Bir sipariş verdiğimiz zaman direkt olarak gözümüz bu aşamada kapıda kaldı. Peki kargolar toplamda kaç günde geliyor? Hangi kargo firması tam olarak istediğimiz zamanda ürünü getirebilir, buna bakalım.

Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir
Aras-MNG-PTT-Yurtiçi-Sürat-Kargo Kaç Günde Gelir

Aras Kargo Kaç Günde Gelir?

Tercih edilen firmalardan birisi olan Aras Kargo, bu süreç içerisinde birçok eve birçok ez girip çıkmıştır. Bu aşamada eğer sizlerde bu firmayı tercih etmek istiyorsanız ya da kargonuz bu firma ile gelecek ise, elbette ne kadar zamanda geleceğini de merak etmiş olabilirsiniz. Eğer kargonuz 0-600 km içinde ise; 1 günde, 600 km ve üzeri ise 2 günde elinize ulaşır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nurofen Ne İşe Yarar

MNG Kargo Kaç Günde Gelir?

Bir başka kargo firması olan MNG Kargo ise kargonuz için diğer bir tercih edilen firmadır. Bu firma kargonuzu hem şehir dışı hem de şehir içinden getirebilirler. Eğer bu kargo firması ile anlaşılan bir yerden sipariş vermişseniz, mücbir sebepler dışında 600 km’ye kadar 1 iş gününde gelecektir. 600 km ve 1000 km arası için 2 iş günü, 1000 km mesafe ve üzeri için ise 3 iş gününde teslim edilmektedir.

PTT Kargo Kaç Günde Gelir?

PTT ise Osmanlı’dan günümüze gelen bir posta örgütü olacaktır. Buradan daha özel postalar alıp ya da gönderebilirsiniz. Fakat yine de diğer firmalara nazaran biraz daha az tercih edilmektedir. Yine de önemli evrakların bile gönderilebileceği bir firma olacaktır. Genellikle 1-4 iş günü içinde kargolar teslim edilmektedir. Fakat müşterilerin geç geldiğine dair çok fazla şikayet formu da bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Sıradışı Yırtıcı Kuşlardan Biri: Harpia Kartalı

Yurtiçi Kargo Kaç Günde Gelir?

Bu kargo firmalarının arasında, en çok tercih edilen kargo şirketlerinden birisi de Yurtiçi Kargo olacaktır. Hem gönderiler hızlıca alınır hem de hızlıca dağıtıma çıkartılacaktır. Ayrıca çok kolay bir şekilde kargonuzu teslim dahi edebiliyorsunuz. 600 km ve altı için 1 iş günü, 600 – 1200 km için 2 iş günü ve 1200 km üzeri içinde 3 iş gününde teslim edilecektir.

Sürat Kargo Kaç Günde Gelir?

Son kargo firması olan Sürat Kargo ise diğer kargo firmalarının politikalarını aşağı yukarı benimsemiştir. Bu sayede de ideal sürede kargonuz elinize ulaşabilecektir. Fakat burada net bir km cinsinden hesap yapılmamıştır. Yakın yerlere 1 iş günü uzak yerlere ise 2 iş günü içinde teslim edilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz