Apple Watch’ta Snapchat Bildirimleri Nasıl Alınır?

0
103
Apple Watch'ta Snapchat Bildirimleri Nasıl Alınır
Apple Watch'ta Snapchat Bildirimleri Nasıl Alınır

Bu yazımızda sizlere Apple Watch’ta Snapchat bildirimleri nasıl alacağınızı öğretmeye çalışacağız. Snapchat son birkaç yılda çok değişti. Sık güncellemeler, uygulamanın eskisi gibi görünmediği ve çalışmadığı anlamına gelir. Snapchat’in arkasındaki şirket olan Snap, uygulamada o kadar agresif değişiklikler yapıyor ki, normal bir kullanıcı olsanız bile Snapchat’in gerçekte nasıl çalıştığını takip etmek zor olabilmektedir. Snapchat, Android veya iOS çalıştıran akıllı telefonlarda kullanılabilen bir multimedya uygulamasıdır. “Snaps” adlı arkadaşlarınıza fotoğraf veya video göndermenize olanak tanır. Bu enstantaneler, görüntüledikten sonra kaybolur. Ayrıca snapchat anlık görüntülerine bağlantı ekleyebilir, konum paylaşmak için snapchat anlık haritasını kullanabilir ve snapchat serisini başlatabilir ve sürdürebilirsiniz.

Apple Watch, kullanıcıların telefon görüşmeleri yapma, kısa mesaj gönderme ve e-posta okuma gibi çeşitli görevleri gerçekleştirmelerine olanak tanıyan giyilebilir akıllı saattir. Apple, 24 Nisan 2015 yılında Apple Watch’u piyasaya sürdü. Çalışması için Apple Watch’un iOS 8.2 ya da sonraki sürümü yüklü bir iPhone 5 ya da sonraki modeline bağlı olması ve menzilin yaklaşık 33 fit içerisinde olması gerekmektedir. Saat, Bluetooth bağlantısı kullanmaya ek olarak, aynı Wi-Fi ağındaysa iPhone’a da bağlanabilmektedir. Aşağıda, Apple Watch’ta Snapchat bildirimleri alma adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tesla'nın 2021 Raporu Açıklandı..
Apple Watch'ta Snapchat Bildirimleri
Apple Watch’ta Snapchat Bildirimleri

Apple Watch’ta Snapchat Bildirimleri Nasıl Ayarlanır?

Adım 1: iPhone Ayarları > Bildirimler > Snapchat altında Snapchat için bildirimlerin etkinleştirildiğinden emin olunuz. “Sesler”i de etkinleştirmeniz gerekebilir.

Adım 2: Snapchat uygulamasını açın, aşağı kaydırın, Ayarlar’ı ve ardından Bildirimler’i seçin ve açık olduğundan emin olun.

Adım 3: Apple Watch uygulamasından, Ayarlar > Bildirimler > “iPhone uyarılarını şuradan yansıt:” seçeneğine tıklayınız. Burada, bildirimlerin etkinleştirildiği tüm uygulamaların listesini göreceksiniz. Bu seçeneğin etkinleştirilmesi, Snapchat dahil olmak üzere bildirimleri destekleyen tüm uygulamaların yansıtılacağı anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz