Apple Watch ile Park Edilmiş Araba Nasıl Bulunur?

0
Apple Watch ile Park Edilmiş Araba Nasıl Bulunur
Apple Watch ile Park Edilmiş Araba Nasıl Bulunur

Bu yazımızda sizlere Apple Watch ile park edilmiş araba nasıl bulacağınızı öğretmeye çalışacağız. Apple Watch, kullanıcıların çeşitli görevleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan, Apple Watch’ta telefon görüşmeleri yapıp cevaplayabileceğiniz, metin mesajları gönderebileceğiniz ve e-posta okuyabileceğiniz giyilebilir bir akıllı saattir. Apple Watch’un çalışması için iOS 8.2 veya sonraki bir sürümü yüklü bir iPhone 5 veya daha yenisine bağlı olması ve menzilin yaklaşık 33 fit içerisinde olması gerekmektedir. Saat, Bluetooth bağlantısı kullanması ile birlikte aynı Wi-Fi ağındaysa bir iPhone’a da bağlanabilmektedir. Apple Watch iPhone uygulaması, kullanıcıların ayarları değiştirmesi, uygulamaları yeniden düzenlemesi, bildirimleri seçmesi ve iPhone’larından yeni uygulamalar indirmesine olanak sağlar.

Apple Watch kullanıcı arayüzü, özellikle bilek için tasarlanmıştır ve gezinme, kaydırma ve dokunmaya dayalıdır. Digital Crown, saatin yan tarafında bulunan, içeriği büyüten, kaydıran ve giren fiziksel bir gezinme tekerleğidir. Herkes arabasını nereye park ettiğini unuttu. Ya park ettiğiniz bölümü hatırlamayı unutursunuz ya da belki daha çok bir ahbaptır, arabam nerede? Her iki durumda da, yorgunluk ve hayal kırıklığı dışında hiçbir şey göstermeden aynı caddeyi veya otoparkı defalarca daire içine almak zorundasınız. Aşağıda, park halindeki arabaları izlemek için Apple Watch kullanma adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Netflix Biz Kimden Kaçıyorduk Anne oyuncuları ve konusu nedir?
Apple Watch ile Park Edilmiş Araba Bulma
Apple Watch ile Park Edilmiş Araba Bulma

Park Edilmiş Arabaları İzlemek İçin Apple Watch Nasıl Kullanılır?

İşlem gerçekten çok basit ve en önemlisi bu işi yapmak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. Tüm yapman gerekenler şunlardır;

Adım 1: Apple Watch’ta Haritalar uygulamasını başlatın ve konumunuzu bulmasını bekleyin.

Adım 2: Sizi bulamazsa sol alt köşedeki mavi oka dokunabilirsiniz.

Adım 3: Haritalar sizi bulduktan sonra haritalarda mavi bir nokta göreceksiniz. Mavi noktaya ve ardından “Konumumu İşaretle”ye dokunun.

Adım 4: Bu, haritalarda o konuma mor bir iğne yerleştirir. İşiniz bittiğinde.

Adım 5: Apple Watch’ta Haritalar uygulamasını yeniden başlatın ve seçenekleri getirmek için mor iğneye dokunun.

Adım 6: Rota seçeneklerine dokunun

Adım 7: Bundan sonra, Başlat’a dokunun ve talimatları izleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz