Apple Music yakında Sony PlayStation 5’te mevcut olabilir

0
apple music
apple music

Sony’nin PlayStation 5’i piyasaya çıktığından beri çok popüler ve talep görüyor, ancak mevcut durum nedeniyle onu elde etmek son derece zor veya neredeyse imkansız. Birçok oyun, müzik dinlemenizi sağlayan Spotify entegrasyonu ile birlikte gelir, ancak platform hala Apple Music, Deezer, TIDAL ve daha pek çok büyük isimden yoksundur.

Apple Music sonunda oyun platformuna kalıcı olarak girebileceğinden, bu çok yakında değişebilir. Reddit’teki bir kullanıcı, yeni bir PlayStation 5 hesabı oluştururken Apple Music uygulamasını buldu. Uygulamaya tıklandığında çalışmadı ve açılır pencerede “Bu yalnızca PS4’te oynanabilir” yazıyordu. Ne kullanıcı ne de Eurogamer uygulamayı çalıştırmayı başaramadı ve çoğu uygulamanın basitçe PlayStation 4’ten aktarıldığını bilmek önemlidir, bu nedenle uygulamanın üzerinde çalışmasını sağlamak için biraz fazladan çalışma gerekebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google'dan 300 milyon dolarlık ceza ile ilgili açıklama geldi!

Apple Music

Apple’ın Apple Music uygulamasını PlayStation 5’te ne zaman başlatabileceği ve herhangi bir oyunun Spotify gibi herhangi bir entegrasyona sahip olup olmayacağı şu anda belli değil, ancak yakında en sevdiğiniz Apple Music parçalarını, çalma listelerini dinleyebilmeniz için bir şans var. Özellik hazır görünüyor ve muhtemelen konsolda nihai onayın yayınlanmasını bekliyor ve önümüzdeki haftalarda herkese açık olarak görebiliriz.

Ayrıca Apple’ın önümüzdeki hafta 18 Ekim’de gerçekleşecek olan ve şirketin yeni 14 inç ve 16 inçlik yeni M1X MacBook Pro cihazlarını tanıtması beklenen Unleashed etkinliğinde bu yeni özellik hakkında bir şeyler söylemesi ihtimali de var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz