Apple İlk Önce Katlanabilir Bir iPad Getirebilir

0
75
Apple İlk Önce Katlanabilir Bir iPad Getirebilir
Apple İlk Önce Katlanabilir Bir iPad Getirebilir

Apple, katlanabilir cihazlar için planlarını hızlandırıyor gibi görünüyor ve çoğunuzun düşündüğünün aksine şirket bu segmentte farklı bir yöne gidiyor olabilir. Bununla, Apple’ın iPhone Fold yola çıkmadan önce gerçekten katlanabilir bir iPad piyasaya sunabileceğini kastediyoruz.

Bu güncelleme, CCS Insight Araştırma Şefi Ben Wood tarafından, bu hafta başlarında CNBC tarafından yapılan bir röportajda aktarıldı. Apple’ın katlanabilir iPhone cihazıyla piyasaya girmeden önce katlanabilir bir iPad ile suları test etmek isteyeceğine inanıyor. Wood, “Bu trendden kaçınacaklarını ve muhtemelen katlanabilir bir ‌iPad‌ ile ayak parmaklarını suya batıracaklarını düşünüyoruz” dedi.

Apple Katlanabilir iPad
Apple Katlanabilir iPad

Apple’ın pazardaki ilk katlanabilir ürününü sergilemek için iPad serisini kullanmayı tercih etmesi bir dereceye kadar şaşırtıcı. Ancak Wood’un iddiaları birdenbire ortaya çıkmadı. Şirketin, bu konuda bir MacBook bile değil, yalnızca bir iPad’de mantıklı olan 20 inçlik katlanabilir bir ekranı test ettiği bildiriliyor. Katlanabilir ekranlı iPad’in son form faktörünün ne olabileceğini hala bilmiyoruz, ancak yakın gelecekte bununla ilgili daha fazla şey duymaya can atıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Çok pahalı: BMW 6 Gran Turismo 2021 başlangıç fiyatı açıklandı!

iPad katlanabilir ile ilgili haberler kesinlikle Apple’ın davasına yardımcı olacak. O zamandan beri, Apple’ın mobil alandaki katlanabilir tutkuları hakkında fazla bir şey duymadık, bu da bizi katlanabilir iPad için bir 2024 lansman zaman çizelgesinin tamamen uzak olmayabileceğine inanmamıza neden oldu. Apple’ın, resimdeki iPad’in bir parçası olabilecek ekranın katlanabilir katmanının üzerinden geçen ultra ince bir cam oluşturmak için LG ile birlikte çalıştığı söyleniyor.

Her iki durumda da, Apple’ın nihayet Samsung’un diğer üreticilere göre büyük bir liderliğe sahip olduğu katlanabilir arenaya girdiğini görmek güzel olacak ve markasını yapmak için piyasaya 4 nesil katlanabilir mobil cihazları piyasaya sürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz