Anket doldurarak para kazanmak

0

İnternetten para kazanmanın birçok yolu var. Bu yollardan birisi de anket doldurarak para kazanmak. Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere anket doldurarak para kazanmayı anlatacağız.

Piyasada birçok anket doldurma siteleri var. Bu anket doldurma siteleri, markalarla anlaşarak anket oluşturuyor ve çözmeniz için size gönderiyor. Siz de çözdüğünüz anket başına belli bir miktar para kazanıyorsunuz. Aşağıda bu siteleri detaylıca anlattık ;

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Bu siteler güvenilir mi ?” answer-0=”Evet güvenilir, bu siteler yıllarca hizmet veriyorlar ve ödeme yapıyorlar.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Ödemeleri düzenli ve sorunsuz yapıyorlar mı ?” answer-1=”Evet yapıyorlar, kullanıcılarının tecrübeleri yaptıkları yönünde.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”İyi kazandırıyorlar mı ?” answer-2=”Evet kazandırıyorlar, bu yazıda bahsettiğim siteler en çok kazandıranlardan.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ruby Programlama Dili

1- Marketagent

Tecrübe ettiğim kadarıyla, anket doldurma siteleri arasında en çok kazandıran site Marketagent. Kazandığınız her 10 puan 0.1 euro anlamına geliyor. İlk doldurduğunuz, sizin hakkınızda bilgi topladıkları ankette 50 puan yani 0.5 euro kazanıyorsunuz. Ondan sonraki her anket başına 10 ile 120 arası puan kazanıyorsunuz. Her davet ettiğiniz arkadaşınız başına 50 puan kazanıyorsunuz. Minimum 3 adet anket doldurduktan sonra kazandığınız parayı Skrill hesabına çekebiliyorsunuz. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

2- ysense

En çok kazandıran anket sitelerinden biri olan ysense.com, üyelerine toplamda 40 milyon dolar dağıtmış. Yalnızca anket doldurma değil, birçok yan görev yapabiliyorsunuz. Doldurulan anket başına 0.05 ile 2 dolar arasında bir para veriyor. Yaptığınız görevlerde ise 0.01 ile 5 dolar arasında bir para veriyor. Ayrıca herhangi bir ürünü satın alıp inceleyip, ona göre anket doldurmanızı isteyebiliyor. Eğer kazanacağınız para, ürünü satın aldığınız miktardan fazla olursa gayet kazançlı oluyor.Hesabınızdaki para 20 dolar olunca payoneer ile çekebiliyorsunuz. Ancak direkt olarak kendi banka hesabınıza çekmek için ise 50 dolar biriktirmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz