AirPods Max stokları ülkemize gelir gelmez tükendi!

0
35

Yaklaşık birkaç gün önce haberini yapmış olduğumuz, Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı olan AirPods Max ülkemize bugün geldi. Ancak aynı gün bütün stoklar tükendi. Zaten yakın bir zamanda iPhone 12 stoklarının dakikalar içinde tükenmesiyle ilgili bir haber de yayınlamıştık. Bu arada yabancı ülkelerde de AirPods Max stoklarının tükendiğini de söyleyelim.

5.699 TL gibi bir fiyat etiketine sahip cihaz, ülkemizdeki herkese maalesef pek hitap etmiyor. Ülkemizdeki yüksek fiyatı nedeniyle pek satılmayacağını düşündüğümüz AirPods Max, bizi yanılttı ve aşırı derecede taleple karşılandı. Eğer bu cihazı almaya yetişemediyseniz, 12 ile 14 hafta arasında beklemeniz gerekiyor.

AirPods Max özellikleri neler?

Apple'dan bir ilk: Kulak üstü AirPods Max tanıtıldı!

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı olan AirPods Max, oldukça iyi özelliklerle donatılmış. Sadece özelliklerine bakınca bile teknolojiyi doruklarımıza kadar hissediyoruz. İsterseniz özelliklerine bir göz atalım;

  • Çok yüksek kaliteli ses
  • Adaptif EQ
  • Aktif gürültü engelleme ve uzamsal ses özellikleri
  • Özel akustik tasarım
  • H1 çip
  • Gelişmiş yazılım
  • Şeffaf mod
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Redmi 9 tanıtıldı! İşte fiyat ve özellikleri

Pil bölümüyle ilgili oldukça kendine güvenen AirPods Max, aktif gürültü engelleme ve uzamsal ses özellikleriyle beraber 20 saate varan kullanım süresi sunuyor. Ayrıca Smart Case olarak adlandırılan çantasıyla beraber de pil tüketimini azaltıyor. Eğer kulaklığı çantaya bırakırsanız, kulaklık otomatik olarak ultra düşük güç moduna geçiş yapıyor. Ayrıca kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisini de destekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz