Advantan Krem Ne İşe Yarar

0
advantan-krem-ne-ise-yarar

Yaşantımızın birçok döneminde belli başlı kremler kullanarak vücudumuz da oluşan sorunların önüne geçmek ve kimyasalların etkilerini azaltan bir ilaçla sorunları çözebiliyoruz. Bu ilaçlar arasında vücutsal dengelere iyi gelebilecek ve iltihapları azaltacak, damarlarınızı daraltacak ve alerji önleyici özelliklere sahip Advantan Krem diyebiliriz.

Ağız yoluyla almış olduğunuz ilaçlar gibi kremlerde vücudunuzun üzerinde farklı tepkilere sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden Advantan kreminni de doktor kontrolünde kullanmaya, uzun süre kullanmadan belli aralıklar ile vücudunuza sürmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

advantan-krem-kullanimi
advantan-krem-kullanimi

Kullanım Şekli

Advantan kreminizin kullanım şekillerini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi bizlerde sizler için ufak bir şekilde anlatmak istedik.

  • Reçete talimatlarını okumanız çok önemlidir.
  • Hastalıklı deriye ince bir tabaka halinde uygulayınız ve hafif ovalayarak cilde yedirmeniz gerekmektedir.
  • Yetişkinlerde kullanım süresi 12 haftayı aşmaması gerektiğini unutmayınız.
  • Bebeklerde ve çocuklarda kullanım süresi ise 4 hafta ile sınırlı kalmalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yabancı Dili Konuşulan Ülkede Öğrenin

Bilinmesi Gerekenler

Her krem/ilaçta olduğu gibi Advantan krem konusunda da belli başlı durumlar, bilinmesi gerekenler olması gerekmektedir. Sizler için toplamış olduğumuz sağlıksal bilgiler ile birlikte sizlerde doktorunuzdan ve ya ilgili eczanelerden bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğaz tarafında şişlik gibi durumlarında doktorunuza bilgi verebilirsiniz.
  • Uygulama bölgesinde yanma hissi yaygın görülen yan etkilerindendir.

İlaç ile ilgili daha detaylı bilgileri ilgili doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz