2021 Tesla Model S yeni kokpit tasarımıyla adeta büyüledi

1
30

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Elon Musk’ın kurduğu Tesla firmasının en çok tercih edilen modellerinden biri olan Tesla Model S, 2021 versiyonunda harika bir iç tasarım ile bizi karşılayacak gibi duruyor. Geleceği mükemmel şekilde yansıtan bu tasarımla birlikte rakiplerine de ilham olacağını düşünüyoruz. Aşağıda görselleri görebilirsiniz:

2021 Tesla Model S iç tasarımı 

2021 Tesla Model S motor özellikleri

Donanım tarafındaki yazılımsal teknolojilerin haricinde Tesla Model S, oldukça iyi optimize edilmiş elektrikli motorlara sahip. Aşırı derecede hızlı şekilde 100 km/h seviyesini geçen bu motorlar sayesinde oldukça güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. İşte kullanılan motor seçenekleri:

  • Long Range – Çift elektrik motoru – 3,1 saniyede 0-100 – 250 km/s maksimum hız
  • Plaid – Üç elektrik motoru – 1,99 saniyede 0-100 – 321 km/s maksimum hız
  • Plaid+ – Üç elektrik motoru – 1,99 saniyeden daha az 0-100 – 321 km/s maksimum hız

1 YORUM

  1. Tesla her zaman olduğu gibi kalite ve farkını 2021 model araçlarında da göstermeye devam ediyor. Özellikle kokpit tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bu model yine çok konuşulacak ve birçok kişi bu modelin sahibi olabilmek için sıraya girecektir. Her geçen gün gelişmeye devam eden Tesla ilerleyen yıllarda bizleri daha da fazla şaşırtacaktır. Tesla Model S hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse bu modelin ülkemizde yakın zamanda görünmeyeceğini düşünüyorum fakat yıl sonuna doğru bazı galerilerin bu aracı stoğunda bulundurma ihtimali bulunuyor. Özellikle elektrikli araçların vergilendirilmesi avantajı ve yeni Model S’in iç dizaynı söz konusu olduğunda bu aracın lüks araçlar yerine tercih edilebileceğini düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz