Ziraat Bankası Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

0
457

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Ziraat Bankası’nda bulunan hesabınızı kapatmak isterseniz, bunu mobil bankacılık, internet bankacılığı ve tüm Ziraat Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşte Ziraat Bankası’nda bulunan hesabınızı nasıl kapatabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatacağız.

Ziraat Bankası Şubelerinden Hesap Kapatma

Size en yakın Ziraat Bankası şubesini giderek sadece kimlik belgenizle size ait tüm hesaplarınızın kolaylıkla kapatabilirsiniz. Ziraat Bankası çalışma saatleri içerisinde şubeye giderek kolay yoldan hesabınızı kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternetten Hesap Kapatma

Ziraat bankası internetten hesap kapatma işlemleri de yapılmaktadır. İnternet şubesinden Ziraat Bankası hesap kapatmak için şu adımları izlemeniz gerekir;

  • İlk önce Ziraat Bankası internet bankacılığı giriş yapmanız gerekir.
  • “Hesaplarım” sayfasına girdikten sonra “Tüm Varlıklarım” sayfasına tıklamanız gerekir.
  • Kapatmak istediğiniz hesaba tıklamanız gerekir.
  • Daha sonra “Hesap Kapat” butonuna tıklayın.
  • Hesabınızın iptalini onayladıktan sonra hesap kapatma işleminiz tamamlanır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefon Numarasından Instagram Bulma
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası hesap kapatma

Müşteri Hizmetlerinden Ziraat Bankası Hesabı Kapatma

Ziraat Bankası hesap kapatma işlemleri arasında yer alan çağrı merkezi seçenekleri de bulunur. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızın kapatma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı iptallerini de müşteri hizmetlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden hesabınızı kapatmak isterseniz, 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda “Hesap işlemleri – Hesap kapatma” adımlarını takip etmeniz gerekir. Çağrı merkezi aracılığıyla hesaplarınızın kapatma işlemi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ek hesaplarınızı da bu yöntemler sayesinde kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz