Yılbaşı Gecesinden İtibaren 4 Gün Kesintisiz Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi

0
48
YILBAŞI YASAK
YILBAŞI YASAK

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Yılbaşı Gecesinden İtibaren 4 Gün Kesintisiz Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi haberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Alınan tedbirlerle birlikte dünyanın birçok yerine göre Türkiye’deki hasta ve vefat sayısının azaldığını söyleyen Erdoğan, “Elden edinilen kazanımların güçlendirmek için sokağa çıkma sınırlaması 31 Aralık Perşembe saat 21.00’den 4 Ocak saat 5.00’e kadar kesintisiz uygulanacaktır” dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle, dünyada yaşanan sağlık ve ekonomik kriz etkisini göstermeye devam ediyor. Türkiye’de de vaka sayısı artış hızı ve ağır hasta sayısındaki artış hızını düşürmek için çeşitli tedbirler uygulanıyor. 2020 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte, yılbaşında sokağa çıkma yasağı olacak mı sorusu da, Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan vatandaşlar için merak konusu oldu. Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı, 14 Aralık akşam saatlerinde sona erdi. Peki, kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında, yılbaşında sokağa çıkma yasağı ile ilgili bir ifade kullandı mı, yeni bir tedbir açıklandı mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ABD’de Korkutucu Mikroplar; Su Kaynaklarında Beyin Yiyen Amipler Var! Dikkat!
yılbaşı sokağa çıkma yasakları
yılbaşı sokağa çıkma yasakları

YILBAŞINDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan yeni önlemleri açıkladı. Buna göre yılbaşı gecesinden itibaren 4 günlük kesintisiz sokağa çıkma yasağı uygulanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz