Yeni İphone Emojileri

2
388
yeni iphone emojileri
yeni iphone emojileri

Yeni ıphone emojiler bugün piyasaya sürülmüş olan telefonlar ile birlikte çeşitlenerek sunulmaktadır.

Yeni ıphone emojiler alanında hem şekil olarak hem de yenilikçi olarak öne çıkan emojiler mevcut. Üstelik bunların her biri ilgi çeken tasvirlere yer verir. Bu emojiler bugün Iphone kullanıcıları tarafından da çok sevildiler.

içindekiler

Bu alanda mevcut olan emojiler el ve yüz emojileri olarak çokluk gösterir. Ancak sadece bunlarla da sınırlı olmayacak şekilde diğer görsellere de yer verir. Bu da mesaj alanında daha üretken olunmasını sağlar. https://teknobilimadami.com/sekilli-nick-yazma/ sayfasındaki nickler ve şekilli emojilerle benzerdir.

İphone Yeni Gelen Emojiler

Birçok kişinin merakla beklemiş olduğu yeni emojiler ortaya çıkmaya başladı. İphone yeni gelen emojiler alanında özellikle her yıl yenilenen emojiler dikkat çeker. Bu emojiler bugün mesaj alanında çok sık kullanılmaktadır.

Bu yüzden birçok kişi de bu emojileri takip etmektedir. Iphone her anlamda ön plana çıkmayı başarmış bir telefon markasıdır. Bu yüzden kendi alanına uygun olan yeni emojiler de dikkatleri anında üzerine toplamayı başardı.

iOS 14.2 İkinci Beta Sürümü, Yeni Emojilerle Yayınlandı

Yeni Emojiler Whatsapp

Yeni gelen emojiler Whatsapp ile birlikte kullanımınıza sunulacak. Whatsapp en çok mesajlaşmanın olduğu aktif bir alandır. Bugün bu alanda ıphone ile birlikte yeni emojiler yer alır. Bu alanda özellikle yüz ifadeleri değişken olan emojiler sunuldu. Çünkü yüz ifadeli emojiler genelde daha çok tercih edilmektedir.

Şimdi whatsapp ile birlikte daha üretken ve ilgi çekici içerikler atılabilir. Bu alanda özellikle yüz ifadesi dikkat çeken ve duyguları farklı şekilde sunan emojiler sunulur. Yani kızgın ve mutlu surat ifadesi tek düze değil değişken olacak şekilde sunulur.

Apple Yeni Emojiler

Apple ıphone deki yeni emojiler özellikle yüz ile ilgili. Apple yeni emojiler alanında sizin ilginizi çekecek olan birçok eğlenceli emoji mevcut. Bunlar arasında tek bir surat ifadesinin yer aldığı ve ona ait olan farklı ifadeler öne çıkar. Örneğin gülen surat tek değil değişken olacak şekilde sunulmuştur.

Apple markası ile birlikte özellikle hediye emojileri de çok dikkat çeker. Bu alanda hediye paketi ya da hediye pastası karşı tarafa bir emoji olacak şekilde atılabilir. En mükemmel oyun nickleri konumuzda ilginizi çekebilir.

iOS 15 ile gelecek yeni emojiler • Digital Report

Whatsapp Yeni Emojiler 2020

2020 yılı içinde çıkmış olan bu emojiler şimdiden birçok kişinin beğenisini de kazanmış durumda. Whatsapp yeni emojiler 2020 alanında en dikkat çekeni kirli sakallı erkek emojisi. Bu emoji daha önce yoktu.

Ancak şimdi ıphone ile birlikte artık bu emoji de kullanılmaktadır. Oldukça sevimli ve gösterişli bir emoji. Bu alanda kadın ve erkeklere özgü olan sıradan değil sıra dışı yüz ifadeleri sunulur. Yani daha üretken ve ilgi çekici olan yüz ifadelerini keşfetmek için Iphone markası incelenebilir.

Ios Yeni Emojiler

Ios ile birlikte yeni emojileri keşfedebilirsiniz. Ios yeni emojiler alanında surat emojileri çok fazla dikkat çeker. Burada burundan duman çıkan surat ifadesi kızgınlığı farklı olacak şekilde ifade etmiştir.

Yani tek düze olan surat ifadelerini artık kullanmaya gerek kalmadı. Yeni ıphone emojileri ile birlikte şimdi artık eğlenceli mesajlar atabilirsiniz. Ios markasına özel olacak şekilde öne çıkan emojiler arasında çiçek emojileri de dikkat çeker.

Bu alanda çiçek desenli olan emojiler sınırlı olmayacak kadar geniş bir çoğunluğa sahip. Yani hemen her çiçek deseni bu emojiler alanında yer alır. Üstelik sadece çiçek deseni de değil ağaç desenleri de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TikTok, Shopify ile Ortaklıkta Uygulama İçi Alışveriş Sekmesini Test Ediyor

Yeni Emojiler İos

Iphone tarafından sunulan ios markası ile birlikte artık emoji alanında üretken bir safhaya geçildi. Yeni emojiler ios başlığı altında hem çok eğlenceli hem de çok üretken olan  emojiler var. Burada gözleri halka şeklinde olan bir surat emojisi bunlar arasında yer alır. Bu emoji özellikle şaşkınlığı farklı bir boyutta yansıtır.

Şaşkınlıktan mutluluğa ve üzgünlüğe kadar giden farklı emojiler sunulur. Bunlar arasında tek düze olmak yerine daha geniş etaplı ve ilgi çeken emojiler mevcut.

Yeni Emojiler İphone

İphone emoji alanında kendini oldukça geliştirdi. Yeni emojiler iphone ile birlikte özellikle bu alanda yüzü köpük ile kaplı olan bir ifade karşınıza çıkar. Daha önce bu ifade dikkati çekmemiş olabilir. Ancak bugün çok fazla kullanılan ve çok da sevilen bir emojidir. Bu emoji ile birçok farklı mesaj içeriği atılabilir.

Bu alanda ağlayan yüz emojisi de dikkat çeken emojiler arasında sayılabilir. Tıpkı gerçek ağlama hissini veren bir özellik sergiler. Üstelik bu emoji üzgünlüğü en içten ve en içten ve en iyi şekilde vermektedir. Yani kişi karşı tarafa üzgün olduğunu sadece tek bir emoji ile birlikte anında sunabilir.

iOS 14 ile gelecek yeni emojiler belli oldu! - ShiftDelete.Net

İphone un Yeni Emojileri

Yeni emojiler saymakla bitmeyecek kadar fazla. İphone un yeni emojileri alanında spiral gözler en çok dikkat çekenler arasında yer alır. Bu emoji eğlenceli ve görsel açıdan da çok dikkat çeken bir emoji olma özelliğine yer verir. Yeni emojiler arasında kahkaha atan yüz emojisi de çok fazla tercih edilmektedir. Bu emoji instagram yeni emojiler konumuzdada anlattık.

Kişi kendi mutluluğunu kahkaha atan bir yüz emojisi ile birlikte çok rahat bir şekilde sunabilir. Yüz emojileri bu alanda çok ilgi çekici olan bir boyuta ulaşacak şekilde sunulur. Iphone bu alanda kendi kullanıcılarını da düşünerek daha üretken olan emojilerini sıralamaya başladı.

Ios 11 Yeni Emojiler

Ios 11 markasının sunmuş olduğu bu teknolojik harika ile birlikte şimdi artık yeni emojiler de çeşitlenmiş durumda. Ios 11 yeni emojiler alanında çitlerin dikkatini çeken emojiler de var. Çiftlere özel olarak sunulan bu emojiler hem çok tatlı hem de çok havalı bir yapıya yer verir.

Çiftler için bu alanda çok fazla çeşitliliğe sahip olan emojiler mevcut. Bu alanda yüz ifadesi açısından farklı duyguyu bir arada sunacak olan emojiler sunulur.  Bu emojiler bugün ıphone kullanıcıları tarafından da çok sevildi.

İphone Yeni Emojiler 2020

Yeni emojiler 2020 yılına özel olarak gelişti. Iphone yeni emojiler 2020 yılına özel olarak yanan kalp emojisi öne çıkar. Bu emoji ile birlikte sevginizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Üstelik buna ek olarak daha birçok emoji örneği öne çıkar. Yani örnek olarak sayılamayacak kadar birçok emoji sizi bekler.

Bu emojiler mesajlaşma aşamasında karşı tarafın da eğlenmesine imkan tanır. Üstelik bu emojiler sizin daha yaratıcı ve üretken mesajlar atmanızda da etkili olur.

Kişi kendini şimdi bu emojiler ile birlikte karşı tarafa daha rahat bir şekilde anlatabilir. Bazen tek bir kelime yerine bu emojiler kullanılarak karşı taraf ile mesajlaşma yapılabilir.

iOS 12 ile 70 Yeni Emoji Geliyor! İşte O Emojiler - Sihirli Elma

Yeni İos Emojileri

Ios markası için bitmek bilmeyen emojiler mevcut. Yeni ıos emojileri şimdiden kullanıcılarını heyecanlandırmaya ve meraklandırmaya başladı bile. Bu alanda çok kullanışlı ve özellikle işlevsel olan emojiler daha çok dikkat çeker. Kalp görselli olan emojiler özellikte daha geniş yer tutar.

Çünkü kalp simgesi sadece karşı cinse gönderilmez. Çok yakın olan iki arkadaş ya da akraba da birbirine gönderebilir. Bu alanda özellikle yanan ve hediye şeklinde olan kalpler sunulur. Emoji anlamları whatsapp emoji anlamları konumuzdan anlamlarına bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telegram'da Profil Resmi Nasıl Gizlenir?

unicode 11 emojiler

Apple Yeni Emojiler 2019

2019 yılı itibari ile yeni emojiler artmaya başladı. Apple yeni emojiler 2019 yılı ile şimdi özellikle hediye şeklinde olan emojiler dikkat çekmeye başladı. Hediye şeklini alan emojiler birçok kişinin mesaj esnasında daha bu emojiyi kullanmasına da olanak tanıdı. Bu emojiler çok üretken bir yapıya sahip.

2019 yılına özel olan bu emojiler hiçbir yerde görülmemiş olan bir yapıya sahip. Bu alanda karşı tarafa kendi hislerinizi bu emojiler ile birlikte şimdi daha rahat bir şekilde sunabilirsiniz. Yani sadece tek bir emoji ile birlikte duygular daha rahat bir şekilde ifade edilebilir.

iOS Cihazlar için Yeni Emojiler

 

Yeni Emojiler Apple

Apple markası ile birlikte gelişmeye devam eden emojiler artmaya başladı. Yeni emojiler Apple ile birlikte ateş halkası emojisi dikkat çekmeye başladı. Bu emoji hem çok farklı hem de çok sıra dışı bir görsele sahip. Daha şimdiden birçok kişi de bu emojiyi beğenmeye başladı. En çok kullanılan emoji çeşitlerinden biri olacak.

Yeni emojiler arasında sadece kişi ve yüz emojisi yer almaz. Bu alanda ev ve araba  şekilli emojileri de vardır. Yani gerekli görüldüğü yerde ev ve araba emojisi de atılabilir. Üstelik bu alanda tek bir ev emojisi yer almaz. Birden fazla ev görseli sunulur.

iOS 12 Emoji

Ios 12 Yeni Emojiler

Ios markasına ait 12 ıphone ile birlikte emojiler de çeşitlendi. Ios 12 yeni emojiler alanında sevgi işaretini gösteren el simgesi de var. Sevgisini farklı bir yol ile göstermek isteyenler için bu emoji dikkat çeker. Üstelik çok da sevimli bir görünüme yer verir. En çok sevilen ve beğenilen emojiler arasında da yer almaya başladı.

Emoji alanında gruplara ayrılmış olan görseller vardır. Yani yüz emojisinden sonra iklim ile ilgili olan emojiler gelir. Ardından bitki ile ya da giyim ile ilgili olan emojiler sıralanır. Yani çok çeşitli olan ve oldukça da kullanışlı olan sayısız emoji mevcut.

Iphone 6 Yeni Emojiler

Iphone 6 sürümü ile birlikte sadece telefon değil emojiler de gelişmeye başladı. Iphone 6 yeni emojiler alanında el sıkışma işareti dikkat çeker. Yani karşı tarafa merhaba ya da selam demenin görsel bir yoludur.

Tıpkı karşı taraf ile yüz yüze konuşuluyor hissini verir. Üstelik burada el renkleri de tek düze değil. Yani kendi içinde çeşitlenen el renkleri mevcut. Bu da her ırktan insanın  bu emojiyi sevmesinde etkili oldu.

Iphone Emojiler Yeni

Yeni emojiler kullanım yönünde çok üretken olan emojilerdir. Iphone emojiler yeni alanında saymakla bitmeyecek kadar çok emoji mevcut. Bunlar arasında kral ve kraliçe yüz ifadeleri dikkat çeker. Karşı tarafın hoşuna gitmesi için bu emojiler konuşma esnasında tercih edilebilir. Yani karşı tarafa duyulan saygı ve sevgi de yine bu emoji ile çok kolay bir şekilde sunulabilir.

Iphone Yeni Emojiler 2019

2019 yılı itibari ile emojiler sunulmaya başladı. Iphone yeni emojiler 2019 yılı ile şimdiden çoğu kişiyi heyecanlandırmaya yetti bile. Bu alanda sadece el ve yüz değil kullanılan giyim aksesuarları da dikkat çekmeye başladı.

Yani elbise ve ayakkabı görselleri de bu alanda mevcut. Yeni ıphone emojileri alanında sadece tek düze ve sıradan olan emojiler yel almaz. Her şeyi hatta giyimi ve ayakkabıyı bile içine alan yeni emojiler mevcut. Bunlar özellikle mesajlaşma aşamasında sizlere ve karşı tarafa büyük oranda kolaylık sunar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz