Yabancı Sınırlaması Kalkıyor Mu?

0
45
tff
tff

69.cu Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin ardından konuşan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, yabancı oyuncu sayısını değiştirmenin gündemlerinde olmadığını söyledi. Yabancı oyuncu limitiyle ilgili olarak ise, “Şu anda gündemimizde yabancı sayısında bir değişiklik yok.

Bu transfer döneminde bir değişiklik yapmayacağız.” Büyükekşi, 4 Hakem atamasıyla ilgili olarak, “Bundan sonra her hafta hakem atamaları dijital ortamda yapılacak. Futbolun marka değerini yükseltmeye çalışıyoruz. 21’inde tüm başkanları aradık. Hangi takımın birbiriyle oynadığı önemli değil, iki başkan bir araya geldi. Bilgisayarda bir düğmeye bastılar. Görüşmenin ne kadar şeffaf ve doğru bir şekilde düzenlendiğini kendi gözleriyle gördüler. Mariobet

1 kriterimiz var. Önce onları tanıttık. Maça hakem atanıp atanmadığına dair tüm sebeplerin cevabını verdik.” Mehmet Büyükekşi, 1.Lig ve 2.Lig’de hakemlerin işinin Süper Lig’de olduğu gibi algoritmaya göre yapıldığını belirterek, “Bu, . Türkiye’de ilk kez oluyor. Her hafta kulüp başkanını ve kulüp başkanlarını içeren bir dijital görev vardır. Bunu zaten daha önce belirtmiştik. Olayın ne kadar şeffaf ve doğru yapıldığını gördüler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Salon Dekorasyonu İçin Püf Noktalar

1 kriterimiz var. Bir hakemin neden olup olmadığını ana hatlarıyla açıkladık. Bundan sonra futbol hakemlerimiz aracılığıyla okuma kültürünü değiştirmeliyiz. Hakemler için yeni kurallarımız var. Tüm bunlarla birlikte daha iyi bir sezon geçirebileceğimize inanıyoruz. Fazla mesailerde de değişiklikler var. Dünya Kupası’nda da yenilikler yapacağız. Çok olumlu bir şekilde 1. Lig 2’de hakemlerimizin görevleri algoritmalara göre yapılmaktadır. Artık bu tartışmalardan çıkmak istiyoruz” dedi.

tff
tff

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz