Wattpad Hesabı Nasıl Silinir?

0
21

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Sık sık duymaya alıştığımız Instagram, Facebook, Twitter gibi önde gelen Sosyal Medya kanallarının yanına bir  Wattpad eklendi. Wattpad, birçok ülkede olduğu gibi, kullanımı hızla artıran ve ülkemizde yaygınlaşan bir sosyal medya kanalıdır.

Wattpad, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanalları gibi kullanımı ücretsiz bir sosyal medyadır . Wattpad ile kısa edebi metinleri, hikayeleri ve hatta bir tık ötede yazdığınız romanınızın bazılarını paylaşabilirsiniz.

Wattpad sayesinde yazarların eserleri bir basım organı olmadan halkla okuyucuyla buluşuyor ve bu işler olumlu ya da olumsuz tepkilere göre baskı aşamasına bile gidebiliyor. Çoğu sosyal medya sitesinde olduğu gibi, “Keşfet” düğmesiyle yeni hikayeler, kısa edebi metinler keşfedebilir ve bu çalışmalara Yıldızlar aracılığıyla oy verebilirsiniz. Üye olmak ve Wattpad’i kullanmak pek çok sosyal medya ile hemen hemen aynı mantığa sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sağlık Alanında Yapılan İnkılaplar

Wattpad Hesap Silme

Diyelim ki Wattpad sizi çekmeyen bir ortam haline geldi ya da artık kullanmıyorsunuz. Bu nedenle Wattpad hesabınızı silmek isteyebilirsiniz Peki Wattpad hesabınız nasıl silinir;

Kullanıcı hesabınızı silmek ve kapatmak için Wattpad’in web sitesini kullanmalısınız. Wattpad Android ve iOS uygulamalarında hesap kapatma sekmesi ile ilgili bazen sorunlar olduğu için Wattpad’in web sayfasında işlem yapmanızı tavsiye ederiz.

  1. Wattpad hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ekranınızın sağ üst köşesindeki kullanıcı adınıza tıklayarak ‘Ayarlar’ bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Ardından sayfayı aşağıya sürüklemeniz ve ekranın sağ alt kısmındaki hesabı kapat seçeneğine tıklamanız gerekir.
  3. Wattpad Hesabını Kapat sekmesine tıkladıktan sonra, çoğu web sitesinde görmeye alışkın olduğunuz “Wattpad Hesabınızı Neden Kapatmak İstiyorsunuz?” Ve aşağıdaki seçenekler gibi bir soru alacaksınız.
  4. Size uygun olanı doldurduktan sonra alttaki Onayla butonuna tıklayarak hesabınızı kapatabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nüfus Cüzdanı Sureti Nasıl ve Nereden Alınır?
Wattpad Hesabı
Wattpad Hesabı

Hesabınızı kapattıktan sonra tekrar giriş yapmayı denediğinizde Wattpad’in sistemi hesabınızı otomatik olarak tekrar aktif hale getirecektir. Bu adımdan sonra hesaba giriş yapmamanız sizin için en iyisi olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz