Spotify, favori şovunuzu bulmanıza yardımcı olmak için Podcast’ler için yıldız derecelendirme sistemi sunar

0
Spotify podcast yıldız derecelendirme
Spotify podcast yıldız derecelendirme

Spotify onun popüler bir kapatma aşağı dahil son zamanlarda birçok değişiklik tanıttı Araç Görünümü özelliği, gerçek zamanlı şarkı dahil, podcast abonelikler ve daha fazlası. Ayrıca kısa süre önce Spotify’ın Podcast özelliğinin ABD’deki tüm zamanların en sevilen Apple Podcast’lerinden daha fazla kişi tarafından kullanılabileceğini öğrendik . Bugün, popüler müzik akışı platformu, ses dinleyicilerinin yeni favori podcast’lerini bulmasını kolaylaştıran bir yıldız derecelendirme sisteminin tanıtıldığını duyurdu. Daha fazla Spotify haber için https://teknobilimadami.com/ linkine göz atabilirsiniz.

Spotify

Spotify, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Spotify Podcast için bir yıldız derecelendirme sistemi sunmaya başlayacağını duyurdu. Dinleyiciler, podcast sayfalarında en sevdikleri içerik oluşturucuları derecelendirmelerine olanak tanıyan 5 yıldızlı bir derecelendirme sistemi görecek. Yıldız derecelendirmesi ne kadar yüksek olursa, Spotify’ın yaratıcıyı tat türünü ve konusunu beğenebilecek kullanıcılara önerme olasılığı o kadar yüksek olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Gelecek Yıl iPhone 15 ve 15 Pro İçin Farklı USB-C Bağlantı Noktalarına Sahip Olabilir

Basın bülteninde Spotify, platformda halihazırda dinlenen 3,2 milyondan fazla podcast’e sahip olduğunu da duyurdu. Aynı kategorilerde çok çeşitli ve çok sayıda içerik oluşturucu bulunduğundan yeni içerik oluşturucular bulmak zor olabilir. Yeni yıldız derecelendirme sistemi, yeni ve mevcut kullanıcıların yeni podcast’leri bulmasını ve deneyimlerine göre derecelendirmesini kolaylaştıracak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz