Şifremi Unuttum Android Kilidini Nasıl Açarım? [KESİN ÇÖZÜM]

0

Şifremi unuttum Android kilidi açmak ile ilgili olarak pek çok kişinin beklediği şey aslında biraz daha çözüm odaklı yaklaşım oluyor. Bu yüzden, sizler için şifre konusunda nasıl bir yol almanız gerektiğini anlatmak istiyoruz. Hem ihtiyaçlar dahilinde hem de beklentiler dahilinde organize edilen her bir seçim ve fırsat için tek yapmanız gereken birkaç işlem olacaktır. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

[toc]

Şifremi Unuttum Android Kilidini Nasıl Açarım?

Tekno bilim adamı ailesi olarak sizlere birkaç konuda bilgi vermek istiyoruz. Bu alanda yapacağınız bütün çalışmaları tek bir tıklama ile ön plana çıkarabilirsiniz.

Android Kilidini Açmak

Android Kilidini Açmak

Aslında bu yönteme dair yapılacak şeyler çok fazla. İnsanların kendine has beklentisi ve yenilikçi çalışma sistemi var iken bu konuya dair organize edilen her bir seçeneği de bu aşamalarda kullanabilir ve rahatlıkla takip edebilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   5G Nedir

Ayrıntılar ve daha fazla seçenek için kendinize dair organize edilecek olan bütün çözümleri kolaylıkla kullanabilir ve takip edebilirsiniz.

whatsapp

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız bu konudaki en büyük yardımcınız Android Device Manager (ADM) olabilir. Öncelikle kilitli cihazınızın şifresini kurtarmak için herhangi bir bilgisayardan veya başka bir telefondan ADM’nin sitesine girmeniz gerekiyor.

Android Üzerinde Bu Aşamayla İlerleme Mümkün Oluyor

Buradan ulaşabileceğiniz siteye telefonu kurarken kaydettiğiniz Google hesabıyla giriş yaptığınızda, sistem telefonunuzun yerini tespit ediyor. Esasen kayıp cihazlar için daha işlevsel olan bu yöntemde ekranın sol tarafında “Kilitle” diye bir seçenek bulunuyor.

İlginizi Çekebilir : Instagram Organik Takipçi Nedir? Arttırma Taktikleri

Bu seçeneği seçerek cihazınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Tekrar Kilitle diyerek onayladıktan sonra birkaç dakika içinde cihazınız yeni şifreyle kilitlenecektir. Altta cihazınızın kilitlendiğine dair onay mesajını gördükten sonra yeni şifre ile cihazınızı açabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Cihazınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz