Semih Varol Kimdir ?     

0
semih varol biyografi
semih varol kimdir

Semih Varol son yıllarda Tik Tok fenomeni olarak daha çok tanınmakta. Sempatik olmasıyla birlikte cana yakın olması insanların dikkatini çekmekte. En son olarak tik tok hesapında travesti kadınla videolar çekmesi. Onu bir hayli popüler hale getirdi. Sevgilisi olarak bilnen sosyal medya fenomeni. İnsanlar tarafından binlerce takipci kazanmış durumda.

Tiktok,İnstagram ve Youtube gibi platformlarda başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Semih Varol aşk hayatıyla da magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. 4 senelik birlikteliği ile görenleri kendine hayran bıraktıran çift hakkında bir çok soru soruldu.

3 yıl Bartın’da yaşadıktan sonra ,ailesi İstanbul’a göç etti.1999 yılında ilk olarak Beykoz ilçesine geldiler. 1 sene Beykoz’da kaldıktan sonra; Kağıthane/Çeliktepe ilçesine yerleşen sosyal medya fenomeni .

İlk ve ortaokul’u Cengizhan İlköğretim okulu’nda tamamladı.10 sene Çeliktepe’de yaşadıktan sonra ,İstanbul Gaziosmanpaşa’ya taşınan Varol Liseyi Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik Lisesi’nde Web Tasarım Programcılığı bölümünde tamamladı.

Lise sonrası Bartın Üniversitesini kazanan sosyal medya fenomeni 1 sene Bartın Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul Nişantaşı Üniversitesi uluslar arası ilişkiler bölümüne yatay geçiş yaptı. Yaşantısını İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesi’nde sürdürmektedir. Bazı resimlerinde giydiği formadan da anlaşılacağı üzere koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.

Sosyal medya fenomeni Varol’un gönül kapıları Sera Varol ile kilitlendi.4 senelik birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile kutlayan ikili aşklarını dolu dizgin yaşıyor.

Sera ve Semih çifti sosyal medya hesaplarından birlikte çektikleri videolar ile de çok konuşuldu. En çok Semih Varol’un takipçileri tarafından merak edilen Sera Varol arama motorlarında sıkça aranan isim haline geldi.Sizler için Sera Varol hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Zayıflamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Semih Varol: Fenomenlik göründüğü kadar kolay değil!

Semih Varol Sera Varol  neden ayrıldı?

Sosyal medya dünyasının pamuk şekeri olarak bilinen Sera Varol, 5 seneyi aşkın bir süredir bir diğer sosyal medya fenomeni olan Semih Varol ile ilişki yaşamaktaydı.

TikTok platformunda ve diğer sosyal mecralarda sıklıkla bir arada olan ve birlikte paylaşımlar yapan çift ayrılma kararı aldıklarını duyurdu.

Sera Varol, Instagram hesabından ayrılıkların şu şekilde duyurdu ” Merhaba arkadaşlar. Sizlerin de bir süredir farkında olduğunuzu biliyorum. Ve bu konu hakkında açıklama yapmam gerektiğini hissettim.

Uzun süredir birlikte olduğum Semih Varol ile ilişkimizi bitirmiş bulunuyoruz. Semih hala benim için çok değerli ve öyle kalacak. Çok uzun ve güzel zamanlar geçirdik. Dostane bir şekilde yollarımız ayırıyoruz. Herkese hayatında başarılar”

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Semih Varol: Fenomenlik göründüğü kadar kolay değil! - Takvim

Semih Varol kitap mı çıkardı?

Sosyal medya platformlarında şirin baba arabası ve mavi saçları ile tanınan Semih Varol, özel hayatı ile de bir hayli gündem olan isimlerden birisi oldu. Sosyal medyada geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Semih Varol ,kitap çıkardı.

Sosyal mecralarda milyonlarca takipçiye ulaşan Semih Varol, Başkası Olma Kendin Ol isimli kitabı ile bir hayli iyi geri dönüşler aldı.

Semih Varol’un sosyal medya hesapları

İnstagram Hesabı https://www.instagram.com/semihvarol/

Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCT5KHEjT86W6UHX6BS5OGww

Twitter Hesabı https://twitter.com/Himesovski

Facebook Hesabı https://tr-tr.facebook.com/TwitterSemihVarol

Tiktok Hesabı https://www.tiktok.com/@semihvarol

Semih Varol herhangi bir yapımda yer alıyor mu?

Şuan herhangi bir yapımda rol almayan Varol’a sosyal medya daki takipçileri tarafından sık sık sinema filminde oynaması yönünde mesajlar ve istekler geliyor.

Gelecek dönemlerde, özellikle hayranları tarafından da sıkça dizi ve sinema filmlerinde rol alması yönünde istekler mevcut olan Varol İlerleyen dönemlerde kendine uygun yapımlar olursa yer alabileceğini dile getirdi. Kısacası, ilerleyen zamanlarda kendisini sıkça ekranlarda görebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   cool erkek isimleri

Semih Varol instagram hesabı

İlk olarak Twitter ile ünlü olan Varol instagram, snapchat gibi diğer sosyal medya mecralarında da milyonlarca takipçiye sahiptir.

Sosyal medya mecralarına ilk olarak üniversite yıllarında üye olup paylaşımlar yapan Varol kısa zamanda milyonlarca takipçiye ulaşan bir fenomen haline gelmiştir.  Varol sosyal medyadaki hızlı yükselişini kendi deyimiyle şu şekilde anlatıyor, ‘İnsanları eğlendirmeyi, mutlu etmeyi amaçlıyorum, sadece kendim oluyorum ve bu yüzden insanlar beni seviyor, takip ediyorlar.’

Semih Varol nasıl fenomen oldu?

Twitter maceram 2013 yılında başlayan sosyal medya fenomeni Varol’un 2013 yılında üye olduğu Twitter platformunda 7 senedir aktif bir şekilde takipçileriyle buluşuyor.

İlk zamanlar fazlasıyla trend-topic yaparak sürekli gündemde yer aldığını dile getiren Varol son zamanlarda ise ayda 1 veya 2 tane trend-topic yapıyor.

Twitter’da Yeşilay,lösev ve kızılay gibi kurumlara destek olup onlarla beraber çeşitli projeler de bulunan sosyal medya fenomeni 2013 yılından bu yana twitter’ı aktif olarak kullanıyor.

Semih Varol’un sevgilisi var mı?

Sosyal medya fenomeni Varol’un gönül kapıları Sera Varol ile kilitlendi.4 senelik birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile kutlayan ikili aşklarını dolu dizgin yaşıyor.

Sera ve Semih çifti sosyal medya hesaplarından birlikte çektikleri videolar ile de çok konuşuldu. En çok Semih Varol’un takipçileri tarafından merak edilen Sera Varol arama motorlarında sıkça aranan isim haline geldi.Sizler için Sera Varol hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz