Rus YouTuber Stas Reeflay Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu

0
164
Stas Reeflay
Stas Reeflay

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Rus YouTuber Stas Reeflay Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu haberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Rus YouTuber Stas Reeflay 1.000 dolarlık bağış karşılığında hamile olan kız arkadaşını Moskova’nın soğuğunda balkona 1 saat kilitli bıraktı. Sonrasında Stas Reeflay kız arkadaşını önemsizce taşıyıp koltuğa bıraktı ve üzerine bir battaniye örtüp yayına devam etti.

Stas Reeflay
Stas Reeflay

Rus yayıncı, kız arkadaşının öldüğü rahatsız edici bir canlı yayın nedeniyle polis tarafından gözaltına alındı. Bu ölüm anı çevrim içi izleyiciler tarafından izlendi ve hatta teşvik edildi.

The Sun, Stas Reeflay‘in kız arkadaşı Valentina “Valya” Grigoryeva’yı sadece iç çamaşırı giyerek sıfırın altında soğukta zorladığı iddia edildi. Rus medyasında yer alan bir habere göre, gerçek adı Stanislav Reshetnikov olan 30 yaşındaki zanlının, canlı yayında kız arkadaşına bu tacizde bulunması için bir izleyici tarafından 1.000 dolar ödendiği iddia edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İngilizce Güzel Sözler - 41+ İngilizce Söz
Stas Reeflay ve Valya
Stas Reeflay ve Valya

Yakın zamanda hamile olduğunu açıklayan 28 yaşındaki Grigoryeva, hipotermi geçirerek olay yerinde hayatını kaybetti. Dava, Rusya’da YouTube’da kısıtlanmamış görünen ve çocuklar tarafından izlenebilen bu tür çevrim içi gerçeklik şiddetine acil bir şekilde yasaklanması çağrısına yol açtı.

YouTube’da “Sarhoş” Reeflay olarak tanınan, Grigoryeva’nın çıplak bir halde balkona konduktan sonra “yarı ölü” olduğunu fark etmesine rağmen YouTube kamerasından yayın yapmaya devam ettiği görüldü.

Kız Arkadaşının Öldüğünü Fark Edip Sonradan Panik Olan Reeflay Şu Cümleleri Kurdu

“Valya, yaşıyor musun?

Tavşanım, neyin var senin?

Valya, Valya, kahretsin, ölmüş gibisin.

“Bunny, hadi … bana bir şey söyle. Endişeleniyorum. Kahretsin … onun kalp atışını hissetmiyorum. ”

İzleyicilerine şunları söyledi: “Çocuklar … Nabız yok … Solgun. Nefes almıyor. ”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sokağa Çıkma Yasağından Muaf Tutulacak Kişi ve Kurumlar - 10 Nisan 2020

Canlı yayın, ambulans çağırdığında bile devam ediyordu.

“Uyan Valya, seni seviyorum, uyan” dediği iddia edildi.

Sağlık görevlileri daha sonra canlı yayında gelip öldüğünü ilan ettiler.

Yayının öldükten sonra iki saat devam ettiğine inanılıyor.

Daha önceki bir yayında, Reeflay’in kız arkadaşına yine bir bağış karşılığında biber gazı sıktığı iddia edildi.

Stas Reeflay
Stas-Reeflay-ve-kiz-arkadasi

YouTuber’ın Rus ve uluslararası izleyicilerinden çevrimiçi “bağışlar” alarak para kazandığı ve hayatını bu şekilde devam ettirdiği biliniyor.

Stas Reeflay polis nezaretine alındı. Adli tıp uzmanlarının hipotermiden öldüğünü kanıtlaması halinde iki yıla kadar hapis cezası ile karşı karşıya. Rus Soruşturma Komitesi, “Evinde cesedi bulunan genç adamın ölen kişiye karşı olası hukuka aykırı eylemleri hakkında da bilgi kontrol edilecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz