Netflix için dizi tavsiyeleri

0
19

Netflix, hem Türkiye’de hem de Dünya’da hizmet veren en popüler dizi izleme servislerinden biri. Özellikle şu evde kaldığımız karantina günlerinde zaman geçirmek bir hayli zorlaştı. Evde zaman geçirmek için en çok kullanılan dizi servislerinden biri Netflix olduğu için sizlere, Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak en iyi Netflix dizi tavsiyelerinde bulunacağız.

Breaking Bad

Breaking Bad, normal bir kimya öğretmeninin uyuşturucu üreticisi olmasını konu alıyor. İlk bölümünden itibaren sizi adeta içine hapsediyor. Usta yönetmenler tarafından çekilmiş bu dizi, 9,5 IMDb puanıyla en iyi dizilerin arasına kolaylıkla giriyor. Eğer karantina günlerinde zaman geçirmek için bir dizi arıyorsanız, Breaking Bad tam da size göre.

Prison Break

Prison Break, abisi suçsuz yere hapishaneye girmiş birinin abisini hapishaneden kaçırmasını konu alıyor. Özellikle zekanın sınırlarını zorlayan bu dizi, resmen akıp geçiyor. Mükemmel bir senaryo ve oyunculukla gerçekten tavsiye edebileceğimiz bir dizi. Ayrıca 8,3 IMDb puanı da gözlerden kaçmıyor. Eğer karantina günlerinde zaman geçirmek için bir dizi arıyorsanız, Prison Break tam da size göre.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TheGrefg Twitch Yayınında 2.4 Milyon Anlık İzleyiciye Ulaşarak Yeni Rekorun Sahibi Oldu
İlginizi Çekebilir: Pürüzsüz Cilt İçin Neler Yapılmalı? | Tam 11 Kural

Ozark

Ozark, uyuşturucu kartelinin kirli parasını aklayıp temize çeken bir finans danışmanını konu alıyor. Yeri geldiğinde sizlere heyecanlı anlar yaşatan, yeri geldiğinde ise hüzünlendiren bu diziyi 8,4 IMDb puanıyla tavsiye ediyoruz. Eğer karantina günlerinde zaman geçirmek için bir dizi arıyorsanız, Ozark dizisi tam da size göre.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz