Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak

0
98
Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak
Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak hakkında bilgiler vereceğiz.

Elektrikli scooter girişimi olarak yola başlayan Martı, çok yakında elektrikli araçlarla İstanbul sokaklarında hizmet vermeye başlayacak. Duyuruyu Instagram hesabından yapan Martı girişiminin kurucusu Oğuz Alper Öktem, “On binlercesi sokağa çıktığında İstanbul’a yakışacak mı?” sorusunu takipçilerine yöneltti.

Elektrikli scooterlar, her ne kadar kullanımı kolay ve çevre dostu araçlar olsa da içinde bulunduğumuz kış aylarında bazı zorluklar çıkarabiliyor. Bu nedenle vatandaşlar özellikle yağmurlu havalarda toplu taşıma gibi diğer alternatiflere yönelebiliyorlar. Ancak görünüşe göre Martı’nın yeni projesi, yakın zamanda bu problemi ortadan kaldıracak bir başka alternatif sunacak.

Martı girişiminin kurucusu Oğuz Alper Öktem, kişisel Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla uzun zamandır gündemde olan Martı elektrikli araç iddialarını doğruladı. Yeni elektrikli aracın fotoğrafını paylaşan Öktem, “On binlercesi sokağa çıktığında İstanbul’a yakışacak mı?” sorusunu takipçilerine yöneltti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2020'nin En Çok Gelir Elde Eden Lisesi Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oldu
Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak
Martı Çok Yakında Elektrikli Araç Hizmeti Sunacak

Martı elektrikli araçların sisteme entegre edildikten ve logonun tüm araçlara yerleştirilmesinin ardından yollardaki yerini alması bekleniyor. Bu durum vatandaşları sevindirse de taksi sahiplerinden nasıl tepki göreceği merak ediliyor zira Martı, scooter hizmeti nedeniyle bile taksicilerle büyük problemler yaşamıştı. Şirketin yeni projesinin, taksicilerin yanı sıra araç kiralama acentelerinin de hoşuna gitmeyeceği kesin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz