Kripto Para Ve Tko Coin Nedir?

0
tko coin ekşi
tko coin grafik

Kripto Para ve TKO Coin Nedir? TKO coin nedir sorusu ile TKO coin’in yorumu ve grafiği araştırılıyor.

TKO coin, Endonezya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO veya Toko Coin, borsanın kendi jetonu olan dijital para birimidir. Binance Coin sahipleri, geçen haftaki Launchpad duyurusunun ardından kripto para dünyasında BNB’lerini stake etme ve Tokocrypto (TKO) alma fırsatı buldular. 1 TKO’nun bugünkü yüklenim sürecindeki fiyatı 0,00024631 BNB (0,10 $) olarak belirlendi.

Toko Kripto (Tko) Nedir?

Tokocrypto, Endonezya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO veya Toko Coin, borsanın kendi jetonu olan dijital para birimidir. Ancak TKO coini emsallerinden ayıran şey, diğer kripto para borsası tokenlerine kıyasla farklı bir token modeline sahip olmasıdır.

Endonezya’nın en büyük hacimli borsası olan Tokocrypto, kendi madeni parası Toko Coin (TKO madeni para) ile birlikte BIDR adlı bir stablecoin’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NASA’dan Büyük Felaketin Haberi Geldi!

Tokocrypto borsasının ayrıca NFT Arcade adlı bir NFT pazarı vardır. NFT ticareti için bu platform aynı zamanda türünün ilk örneğidir.

Tko Coın Ne Kadar?

tko coin yorum
tko coin nedir

TKO madeni parası öncelikle Binance borsasında 0.10 $ veya 10 sent fiyatla satılacak.

0.10 dolarlık açılış fiyatının hemen ardından TKO coinlerin fiyatlarının hızla yükselmesi, yani yükselmesi bekleniyor.

Bazı analistler, fiyatın aynı gün 1 dolar ve üzerine çıkmasının sürpriz olmayacağını, bunun da TKO coin‘in yatırımcılarını bir günde 10 defadan fazla yenebileceği anlamına geldiğini söylüyor.

Kripto Para Birimi Nedir?

Cryptocurrency, takas işlemlerinde kullanılabilen şifreli ve tamamen dijital bir sanal para birimidir. Bazıları için geleceğin para birimidir.

Günümüzde kripto paralar birçok kişi tarafından duyulan ve devlet başkanlarından dev şirketlere kadar oldukça ilgi gören bir olgudur. Kriptografi, değişim işlemlerini güvenli bir biçimde doğrulanması ve yürütülmesi için kullanılır. Fiziksel nitelikte bir karşılığı yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Narsist Kişilik Bozukluğu Nedir?

Aslına bakılırsa banka veya  kredi kartları ile harcaması yapılan ve aktarılan paralar da sanal para birimleridir çünkü bu işlemler sonucunda sadece sistem verileri değişir. Kripto para birimi de aynı çalışma prensibine sahiptir. Ancak, herhangi bir otorite veya hükümet tarafından yönetilmeyen merkezi olmayan bir sistem var ve bu da sistemi daha güvenli hale getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz