Kaplan Bomba İmha Robotu

0
127
Kaplan-Bomba-İmha-Robotu
Kaplan-Bomba-İmha-Robotu

Aselsan Savunma Sanayi şirketi tarafından geliştirilmiş olan insansız araçlar Türk Kara Kuvvetlerinin envanterinde yer alıyor. Teknoloji Haberleri ekibi. Bugün sizlere yerli ve milli imkanlarla üretilmiş Kaplan Bomba İmha Robotu hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. 

Kaplan bomba imha robotu; el yapımı patlayıcıları zorlu koşullarda güvenli bir mesafeye çekerek etkisiz hale getirebilmesi için Aselsan tarafından yapılmış özgün bir robottur. En son teknolojik donanımlara sahip olan robotun en önemli özelliği yüksek performansı ve sağlam olmasıdır. Kaplan imha robotu sayesinde kullanıcıya 500 metre uzaktan hedefi kontrol edebilme imkanı sunuyor.

Kaplan-Bomba-İmha-Robotu-Özellikleri-Nedir?
Kaplan-Bomba-İmha-Robotu-Özellikleri-Nedir?

 

İlginizi Çekebilir: LMM füze atıcı sistemi

 

Robotta patlayıcıların incelenmesi için çok eksenli bir kol bulunmaktadır. Kaplan bomba imha robotu çevik yapısı, kayalık yerlerde, merdivenlerde, yağmur ve kar gibi çevre koşullarına en iyi şekilde uyum sağlayabilmektedir. 

İncelemesi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mini LED ekranlı ve Thunderbolt bağlantı noktasına sahip Apple iPad Pro Nisan ayında piyasaya sürülebilir

Üretici: Aselsan

Kaynak: defenceturk.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz