İzlenmesi Gereken En İyi Netflix Dizileri

0
Stranger-things
En İyi Netflix Dizileri

Merhaba Teknoloji Haberleri-Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere izlenmesi gereken en iyi Netflix dizilerinden bahsedeceğiz.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Netflix neden izleniyor?” answer-0=”Bir diziyi kesintisiz izleyebilmek gibi birçok olanak sunuyor.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”Netflix paralı mı?” answer-1=”Evet aylık olarak cüzi bir rakam verilmesi gerekiyor.” image-1=”” headline-2=”h4″ question-2=”Netflix’de en iyi diziler hangileri?” answer-2=”Yazımızda paylaştık.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

Günümüzde Netflix dizileri izleyicilerin çok ilgisini çekiyor. Bunun da birden çok nedeni var. Öncelikle izleyicilerin bölüm beklemek gibi bir derdi yok ve hali hazırda birçok sezonu yayınlanmış diziler var. Bu sayede günde bir dizi izlemekle kısıtlı kalmıyorsunuz. İsterseniz bir günde bir diziyi bitirme lüksüne sahipsiniz. Bir diğer nedeni ise insanlar televizyon başında beklemek istemiyor ve bu Netflix sayesinde mümkün.

Çünkü Netflix dizilerini akıllı aletlere taşıyabilmeniz mümkündür. Böylece her yerden izlenebilir. Bunun gibi birçok neden daha var ve beklide en önemlisi yüzlerce alternatifi bünyesinde barındırabilmesi. Buyurun izlemeniz gereken en iyi Netflix dizileri…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Geçmişten Günümüze En Kaliteli Sohbet Sitesi
İlginizi Çekebilir: İzlenmesi Gereken En İyi 5 Anime

 

Snowpiercer Bilim Kurgu /  Dram / Gerilim – IMDB: 7.1

Bu dizi Dünya’nın bir buz küresine dönüşmesinin ardından Dünya’da yaşayan son insanların 1.001 vagonlu trendeki macera dolu yolculuğunu anlatıyor. Trende ön vagonlarda yaşayan ve kaynakları özgürce tüketen elitler ve arka vagona zorla binen fakirler bulunuyor. Bunlar arasındaki sınıf farkı dolayısıyla ortaya çıkan sorunlar dizinin ana konusunu oluşturuyor. Dizi Netflix’de haftalık olarak yayınlanmakta.

snowpiercer
Snowpiercer

OzarkGerilim / Suç – IMDB: 8.4

Bir finans danışmanı olan Marty, uyuşturucu satıcılarıyla anlaşmazlığa düştükten sonra ailesini Ozark’a yerleştirmeye başlıyor. Bu başlayan olaylar dizinin konusunu oluşturuyor. Başrollerde Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz boy gösteriyor.

Dark – Bilim Kurgu / Gizem / Gerilim – IMDB: 8.7

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Zayıflamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

27 Haziran da üçüncü sezonu yayınlanan bir Alman dizisidir. Winden kasabasında bir çocuğun kaybolması ile birlikte gelişen olaylar konu ediliyor. Kasabada yaşanan olaylar 33 yılda bir kendini tekrar ediyor ve zamanlar arasında git gel yapılıyor. İlk olarak Jonas’ın öncülüğünde zaman makinesinin kullanılıp geçmişe ve geleceğe gidilmesi anlatılıyor. Son günlerin 1 numaralı bilimkurgu dizisi olarak bahsediliyor.

dark
Dark

 

Stranger Things (IMDb: 8.9)

En popüler Netflix orijinal dizisidir. Kadronun çoğu çocuktur ve buna rağmen herkesin sevgisini kazanmış bir dizidir. 80’li yıllarda geçer, bilim kurgu dalında boy gösterir. Dizide Will isimli küçük karakterin ansızın ortadan kaybolması ile olaylar başlıyor. Will’i bulmak için herkes birlik olmuşken kimsenin tanımadığı Eleven isimli kız çocuğu ortaya çıkıyor ve böylece olaylar gelişiyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz