En Popüler İphone Mail Uygulamaları

0
96
iphone-mail-uygulamalari
iphone-mail-uygulamalari

İphone Mail Uygulamaları , internet üzerinden gönderilen dijital mektuptur. Bilgisayar ya da Android akıllı cihaz kullanırken, mail uygulaması ile e-posta göndermekten mutluluk duyabilirsiniz.

İOS işletim sistemine sahip İphone ve İpad cihazlarından mail gönderirken farklı bir uygulama kullanmak isteyebilirsiniz. Gelen kutusunu anlık kontrol etme, spam mailleri engelleme, önemli mailleri öne çıkarma gibi özelliklere sahip olmak için, en popüler İphone mail uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

En İyi İphone Mail Uygulamaları

spark mail, Airmail, Edison mail, Spike, Canary mail, Unibox, Mail Time bu listemizde olan mail uygulamalarıdır.

iphone mail kurulumu nasıl yapılır ?

Kullandığınız mail programına göre değişiklik gösterecektir. 1-iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza e-posta hesabı eklemek için Ayarlar menüsünden Mail'e basın, Burada Hesaplar'a basın. 2-Şimdi Hesap Ekle'ye basın ve ardından e-posta sağlayısını seçin. (Yahoo,gmail,Outlook) 3-Ardından E-posta ve parola bilgilerini giriniz. Doğrulama işlemlerini yapınız. Artık E-posta adresinizi kullanabilirsiniz.

iphone mail gelmiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

İphone mail uygulaması yüklüyse ve mail alamıyorsanız pop3 imap protokol ayarlarını yapmanız gerekecektir. Buradaki yönergeleri izleyebilirsiniz. https://support.apple.com/tr-tr/HT201419/

Spark Mail

spark-mail
spark-mail

Profesyonel kullanıcılar ve ekipler için en iyi mail servisinin deneyimini sunar. Modern tasarım, hızlı ve sezgisel bir ara yüze sahiptir. Karanlık mod özelliğini kullanarak gece daha iyi çalışmanızı sağlar. Şarj olarak tasarruf etmiş olursunuz. Spark Mail’i kendi kullanım amacına göre özelleştirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mail uygulamasının akıllı gelen kutusu özelliğiyle, hiçbir maili kaçırmazsınız ve e posta hesabınızda  Önemli görmek istediğiniz mailleri ön plana alabilirsiniz. Önemli mailler sayesinde gelen kutunuz gereksiz mailler ile dolmaz. Geri kalan gereksiz mailleri hemen silebilirsiniz.

iphone mail uygulamaları ,  Mailleri kişisel veriler ve bültenler olarak kategorilere ayırabilirsiniz. Arkadaş ya da ekip arkadaşlarınızı davet ederek mailler hakkında konuşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla iş birliği yaparak profesyonel mailler oluşturabilirsiniz.

Gerçek zamanlayıcı özelliğini kullanarak istediğiniz an otomatik mail gönderebilirsiniz. Cihazınız kapalı olsa bile o mail, belirlediğiniz zaman diliminde gönderilir. Mailleri erteleyebilirsiniz. Güçlü arama özelliği sayesinde aradığınız tüm mailleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mail uygulamalarından  Spark Mail, Dropbox, Box, iCloud ve diğer bulut depolama uygulamaları ile entegre edilebilir. Takvim ile ileriye dönük program ve etkinlikler oluşturabilirsiniz. Hızlı yanıtlar oluşturarak zaman kazanabilirsiniz.

Spark Mail Uygulamasını indirmek için Tıklayınız

Yahoo Mail

yahoo-mail
yahoo-mail

yahoo mail , e posta uygulamaları arasında Uzun zamandır mail servislerinin başında yer alan imap pop3 desteğiyle mail hesaplarınızı ekleyebilir ve telefonunuzda  kullanabilirsiniz. İphone mail uygulaması silindi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Yahoo Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Airmail

airmail
airmail

İphone ve İpad için geliştirilmiş etkili iphone mail uygulamasıdır. İş akışı, 3D Touch, hızlı belge ön izleme, kaliteli PDF dosyası oluşturma, diğer uygulamalarla entegreli çalışma, toplu düzenleme, takma ad, birden fazla imza, belge ve mesajlar için spotlight araması, konuma göre bildirim, mail erteleme, etkileşimli push bildirimleri, gelen kutusu senkronizasyonu ve iş akışı özelleştirme özelliklerine sahiptir. ios mail uygulaması iCloud senkranizasyonu ile tüm hesap ve uygulamalarınızı bir araya toplamanızı sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   CRM nedir? En iyi CRM programları - 2021

Gmail, Exchange EWS, Outlook 365, IMAP ve POP3 desteği sunar. Bakış ve etkiletişim bildirimlerini Apple Watch ile de takip edebilirsiniz. Çevrimiçi istediğiniz maili arayıp bulabilirsiniz. Okunmamış, yıldızlı, sohbet ve bugün gibi akıllı filtre araması yapabilirsiniz. Göndericilere ait mesajlara daha hızlı erişebilirsiniz. Hesaplara göre klasör seçebilirsiniz. iphone mail uygulaması açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Etiketler üzerinden erişim, eşitleme, favori, düzenleme, ön izlemeli belge görme, okunmamış mail, sohbet ve kişilere ulaşma işlemlerini yapabilirsiniz. Operasyon özelliğiyle eylemleri geri alma, mesajları hesaplar arasında taşıma, çoklu imza, ek görünümü, işlem görünümü, açık olarak okunmadı detaylarını değiştirebilirsiniz.

VIP, Google dizin araması, global adres listesi, kişiler grup mesajları, otomatik CC-BC üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Görsel bakımından profil simgeleri, vurgulanacak konu, hesap rengi, mesaj satırlarını ön izleme, uzak görüntüler gibi ayrıntıları düzenleyebilirsiniz.

Hareketler olarak arşiv, çöp, ertelenen mesajları ertele, taşıma, etiketler, okunmadı, yıldızlı, spam, takvime gönder, ios mail uygulaması İOS uzantısına gönder, aranabilir PDF oluşturma, yazdırma, yönlendirme, gönderene VIP ekle, çöp ve spamları boşalt, tüm mailleri okundu olarak işaretle işlemlerini yapabilirsiniz.

Airmail e postaları uygulaması Google Drive, Droplr, One Drive, Dropbox uygulamalarıyla entegre çalışır. Mail bağlantılarını Google Chrome, Safari, iCab, Cıva, Mozilla Firefox tarayıcılarında açabilirsiniz.

Air Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Edison Mail

edison-mail
edison-mail

iphone için mail programı Edison mail , Mail kutunuzu daha hızlı, reklamsız ve daha az spam mail ile yönetmenin en kolay yoludur. Uygulama sezgisel olarak tasarlanmış basit bir ara yüze sahiptir. Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, AOL, Gmail, Imap posta hesaplarını destekler. Pop-up desteği bulunmamaktadır.

iphone mail programı ,Yapay zeka teknolojisi ile mail kimliğinizi saldırılara karşı korur. Göndereni doğrula, şüpheli mail ve tehlikeli maillere karşı uyarır. Spam mail, arama ve metinleri engelleyebilirsiniz. Gelen kutusu, arayan kimliği ve imzalardan kişileri tanır.

Bildirim ile gelen mailleri kullanıcıya bildirir. Linkedln Discovery özelliğini kullanarak aktif Linkedln profillerini bulabilirsiniz. Şarj tasarrufu ve gözlerinizi dinlendirmek için karanlık modundan faydalanabilirsiniz.

iphone mail uygulaması çıkış yani Abonelikten çıkma, göndereni engelle, toplu mail silme gibi özellikleri sayesinde spam maillerden kurtulabilirsiniz. Kişisel asistan özelliğini kullanarak seyahat, eğlence gibi yerler için bilet satın alma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yaklaşan etkinlik ve toplantıları takip edebilirsiniz. Eksik mail ya da yanlış bir kişiye mail gönderdiyseniz, gönderiyi geri alabilirsiniz. Gönderilen mesaj, geçmiş mail, toplantı, gönderilen-alınan dosyalar, fotoğraflar hakkında ayrıntıları baştan sona inceleyebilirsiniz.

Edison Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Spike

spike-mail
spike-mail

İyi mail uygulamalarından bir diğeri Spike, sohbetin basit ve mailin en güçlü halini anlatır. Gelen mailler ile ilgili sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz. Mail, sohbet, not, görev yöneticisi, yapılacaklar listesi, karanlık mod, takvim, video görüşme gibi özellikleri bir arada bulundurur ve diğer mail aracılığıyla mesajlaşmayı hızlı ve güvenli hale getirir. Mailleri Gmail, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, IONOS mail, GoDaddy, AOL, Imap uygulamalarından da yönetebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır

Gelen kutusunu kapatmadan belgeler oluşturma, iş birliği yapma, tartışma, düzenleme ve yorum yapabilirsiniz. Yapılacak iş, görev, alışveriş listesi düzenleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz listede öncelikleri belirleyebilirsiniz.

iphone için en iyi mail uygulamalarından olan Spike maili kullanarak grup sohbeti oluşturabilirsiniz. iphone mail yükleme  Önem verdiğiniz maillere öncelik tanıyabilirsiniz. Gelen dosya ve görüntüleri Notes’a saklayabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuzda iphone mail kullanma ile ufak bir arama yaparak bulabilirsiniz. Google, Outlook, iCloud takvim uygulamaları ile entegreli çalışır. Maile ait tüm veriler AES256 ile şifrelenerek güvenlik altına alınır.

Gelen maillere ait dosyaları küçük resimler üzerinden ön izleyebilirsiniz. Yanlış, hatalı ve eksik mailleri 10 saniye içerisinde geri alabilirsiniz veya iphone mail uygulaması mail silme yapabilirsiniz. Yine Tarih ve saati göz önüne alarak, planlı mail gönderebilirsiniz. Tek bir işlem ile gelen kutusunu okuyabilir ve silebilirsiniz. Spam mailleri engelleyebilirsiniz.

Spike Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Canary Mail

canary-mail
canary-mail

iphone mail kullanma Canary mail uygulaması Gmail, iCloud, Office 365, Yahoo, Imap iphone e posta uygulaması hesaplarıyla uyumlu çalışır. Kişilerinize ait mail ve sosyal medya hesaplarına tek bir yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sıfır kurulum şifrelemesi ve PGP ile güvenli mail gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz mailler okunduğu andan itibaren bildirim alırsınız. İOS takviminde bulunan etkinlikleri iphone mail düzenleme mail uygulaması içerisinden de yönetebilirsiniz. Önemli kişiler için favori liste oluşturabilirsiniz. Önemli mailleri gelen kutusunda en üstte tutabilirsiniz. Mailleri gün, saat ve tarih açısından planlayarak gönderebilirsiniz. iphone mail uygulaması yok gibi problemler yaşamazsınız ve Her kullanıcı için özel bildirim sesi seçebilirsiniz.

Canary Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Unibox

unibox-mail
unibox-mail

En iyi ios mail uygulaması arasında gösterilen Unibox, Mail kutusunu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Mailleri gönderene göre gruplandırabilirsiniz. Gelen kutusu sürekli temizlenir. Gönderen kişiye göre gelen kutusunu gezebilirsiniz.

Örneğin, bir kişiye gönderdiğiniz tüm mesaj, fotoğraf, video, ses kaydı gibi verilere tek bir tuş ile ulaşabilirsiniz. Spam gönderileri engelleyebilirsiniz. Gmail, Outlook, Yahoo, Imap gibi mail uygulamalarıyla uyumlu çalışır.

Unibox Mail Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

 

Mail Time

mailtime-mail
mailtime-mail

Uygulama mailleri metin mesajı gibi kolay hale getirir. Mailleri mesaj görünümüne çeviren bu uygulama, gereksiz meta verilerini engeller.

Mail mesajlarını baloncuk ikonunda sohbet olarak görebilirsiniz. Akıllı mail sıralama özelliği ile yanıtlanmış mail, sohbetleri ile en son gelen mailleri bir birinden ayırabilirsiniz.

Mailin anlaşılabilir ve daha çabuk okunması için 140 karakterli kısa içerikler oluşturabilirsiniz. Durumunuzu daha detaylı anlatmak için de uzun içerikler oluşturabilirsiniz.

Mail Time Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Outlook

outlook Mail
outlook

Microsoft tarafından geliştirilen gmail yahoo iCloud ,Hotmail gibi hesapları kullanabileceğiniz iphone için en iyi mail uygulamalarından birisidir ve iphone mail kullanma konusunda masaüstü ve mobil kullanıcıları fazladır.

Outlook Uygulamasını İndirmek için Tıklayınız

Outlook (Kurumsal) Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz