Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır? 2020

0
51
Instagram Mavi Tık

Merhaba değerli Teknobilimadamı bugünkü yazımız, günlük hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz sosyal medyanın en büyük plaftormlarından olan Instagram hakkında olacak. Instagram profilinizi daha güvenilir, insanlar tarafından daha ilgili çekici hale getirmek için şüphesiz en iyi ve sonuç verecek yol Instagram mavi tık almak olacaktır. Ancak mavi tık herkesin alabileceği kolay, rahat ulaşılabilir olsaydı Instagram hesabı açan herkes mavi tık alabilirdi. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Instagram mavi tik ne işe yarar?

Hesabın orjinalliğini kanıtlar.

Instagram mavi tik ne anlama geliyor?

Onaylı hesap anlamına geliyor.

Instagram mavi tik nasıl alınır?

Yazımızda bundan detaylıca bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android için en iyi 3 ses dönüştürücüsü

İşte burada uymanız gereken kriterler, yapmanız gereken şeyler var. Bu yazımızda sizlere ”Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?” bunu anlatacağım. Belirli kriterler ve şartlar vereceğim. Tabii hepsini yerine getirdiğiniz anda Instagram size mavi tık vermiyor.

İlginizi Çekebilir : Twitter Mavi Tık Nasıl Alınır?

En azından yıllar geçtikçe bu durum eskiye nazaran daha kolay bir hal aldı. Önceleri bildiğiniz bir devlet dairesine başvurur gibi başvuru yapıp yapamayacağınıza bile Instagram karar veriyordu. Ancak günümüzde isteyen herkes bu başvuruyu yapabiliyor.

Yani 1 dakikada bir Instagram hesabı açıp mavi tık başvurusu yapabilirsiniz. Ancak başvuru yapıyor olmanız alacağınız anlamına gelmiyor! Bunun altını çizelim.

Instagram Mavi Tık

Eskiye nazaran dediğim Instagram yaklaşık 7 8 senelik aktif bir geçmişe sahip. Ancak dediğim gibi bu günler geçmişte kaldı. Artık, Instagram’da doğrulanmak yani mavi tık için herkes başvurabilir ve bu Instagram’da uyguladığınız pazarlama stratejinizin özellikle değerli bir parçası olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter Yeni Özellikler

Instagram’da mavi tık almak için ne yapmam gerekiyor diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü sizlere vereceğim bilgiler ve yöntemler sayesinde Instagram sizi uygun görürse hesabınız için doğrulama yani mavi tık alabileceksiniz.

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

Bu işlem aslında çok basit. Almak değil başvurmak. Başvuru yapmak fazlasıyla kolay, ancak doğrulanmış bir hesap olduğunuza belirli kriterler altında Instagram karar veriyor. İşte başvuru adımları;

  1. Telefonunuz veya herhangi bir akıllı cihazınızdan Instagram’ı açın ve profilinize gidin.
  2. Instagram profilinizde yer alan ayarlar sekmenizi açın.
  3. “Doğrulama Talep Et”e gidin ve formu doldurun.
  4. Başvurunuzu kaydedin ve Instagram’a iletin

Bu işlemlerden sonra başvurumuz hazır. Tek yapmamız gereken Instagram’ın bize ileteceği başvuru geri bildirimini beklemek. Ancak unutmayın bu sonuç olumsuz da olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz