İnstagram Gizli Profile Bakma

0
İnstagram Gizli Hesap Görme
İnstagram Gizli Hesap Görme

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere İnstagram Gizli Profile Bakma hakkında bilgiler vereceğiz. [toc]

İnstagram Gizli Profile Bakma aramasını yaptınız ve şimdi merak ettiğiniz hesabı görmek için yapabileceğiniz bir kaç şey var. Ancak profili gizli olanlara bakma işlemi için doğrudan bir yöntem yoktur. Daha önce karşılaşmış olduğunuz yöntemlerin bir kısmı geçerliliğini kaybetmişken bir kısmı da aldatmacadan ibarettir. Aşağıda profili gizli olan birini nasıl görebileceğinize dair anlatımlar yer almaktadır.

İnstagram Gizli Profile Bakma
İnstagram Gizli Profile Bakma

Dünya’nın en büyük online fotoğraf paylaşım uygulaması hiç kuşkusuz Instagram. Son günlerde özelden bana ulaşan sorulardan birtanesi de instagram’da gizli profilleri nasıl görebilirim şeklinde. Instagram gizlilik ilkesine göre kullanıcılar profil hesaplarını kilitleyip sadece istedikleri ve tanıdıkları kullanıcılara açık tutmayı tercih edebiliyorlar. Bu da gayet doğal bir hak. Ancak çoğu kullanıcılar gizli, kapalı veya kilitli profil hesaplarına girerek bu hesaptaki fotoğraflara bakma ihtiyacı hissediyorlar.

Instagram’da Gizli Hesap Görme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram’da kullanıcıların istedikleri zaman profilleri takipçi olmayan kullanıcılar için kapatma özelliği bulunuyor. Takipçi olmayan kişiler paylaşılan resim, video vb. gibi şeyleri göremiyorlar. Instagram kullanıcıları da takipçi olmadan instagramda kapalı hesapları görmek istiyorlar. Gizli hesap görme programı arayışında olan kişiler profillere erişmenin yöntemlerini arıyor. Bu programları bilgisayarınıza indirmemenizi öneriyoruz. Gizli instagram hesabı görmek isterken kendi profilinizden olabilirsiniz. Internette bulunan programların bir çoğu işe yaramayan sahte uygulamalardır. Virüs bulunan programları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmeniz size zarar vereceğinden çok dikkatli olmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Doğum Parası Kaç TL - Doğum Parasını Nasıl Alabilirim?
İnstagram Gizli Profile Bakma.1
İnstagram-Gizli-Profile-Bakma

Muhtemelen bu yazıyı okuyan sen, sevgili okur. Senin de bir İnstagram hesabın var. Ünlü biri değilsen ya da takipçilerinle özel şeyler paylaşmak istiyorsan muhtemelen senin de instagram profilin gizlidir. Peki İnstagram’da profilin gizli olsa bile diğer kişilerin kolay bir şekilde senin instagramını görebildiklerini duydun mu? Ya da senin, eski flörtün neler yapmış diye gizli gizli bakabileceğini biliyor muydun? Öğrenmek için okumaya devam et.

Yeni Bir İnstagram Hesabı Açarak

Yeni bir Instagram hesabı açıp istek göndererek, eğer isteğiniz kabul edilirse gizli profile ulaşma şansınız vardır. Hiç bir yöntem ile ulaşamadığınız hesabı görmek için bu yöntemi deneyebilirsiniz. Fakat kullanmış olduğunuz hesabın gerçek bir hesap olarak görünmesini sağlayın. Bir alışveriş hesabı, okuduğu üniversite hesabı, doğa ve manzara hesabı gibi bir hesap oluşturarak istek atabilirsiniz. Ya da sevmiş olduğu konuları biliyorsanız o konularda hesap oluşturarak takip isteği gönderebilirsiniz. Takip isteği göndermeden önce kendi takipçi sayınızı arttırın. Örneğin en az 100 200 arası bir takipçi sayınız olsun. Eğer hesabınız gerçek bir hesaba benzemez ise takip isteğini geri çevirir ve profili göremezsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Logo Tasarım Programları

Instagram Gizli Hesaba Mesaj Gönderme

Eğer kişi takip isteklerinizi geri çeviriyor ise ona mesaj göndererek takip etmek istediğinizi yazabilirsiniz. Hayranı olduğunuzu veya etkileyici mesajları göndererek takipleşmek istediğinizi dile getirebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kişi mesajdan etkilenir ise takip isteğini kabul edebilir. Takip isteği kabul edildiği zamanda kişinin tüm gönderilerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz