İlginizi Çekebilecek 5 Sürükleyici Dizi!

0
İlginizi-Çekebilecek-5-Sürükleyici-Dizi!
İlginizi-Çekebilecek-5-Sürükleyici-Dizi!

İlginizi Çekebilecek 5 Sürükleyici Dizi konusundan herkese Merhaba.  Teknoloji Haberleri  ekibi olarak bugün sizler için 5 önemli diziyi ele aldık.

Netfilix’te neredeyse her ay yeni dizi filim yayınlanmakta bu dizilerden bir çoğu sürükleyici fakat kısa 1 2 sezonluk dizilerdir. Bizde sizler hem uzun hemde birbirinden farklı ve güzel 5 önemli diziyi sizler için araştırıp yazmaya karar verdik. Bu dizileri izlemeye başladığınız zaman emin olun hemen bitmeyecektir şimdiden iyi seyirler.

[toc]

İlginizi Çekebilecek 5 Sürükleyici Dizi!

Lucifer

Cehennemin efendisi olmaktan sıkılan şeytan Lucifer Los Angeles’ın parıltılı ve ihtişamlı hayatını seçip cehennemi terk eder. Hayatını sürdürmek istediği Los Angels’ta Lux adı verilen bir mekan açıp hayatını insanlar gibi sürdürmek ister. Ancak kardeşi  melek ve babası tanrı onu rahat bırakmaz. Ama bu dizi ilk başlarda fantastik olarak duyurulmuş belli zaman sonra ise polisiye halini almıştır.

Lucifer-dizisi-konusu-nedir?
Lucifer-dizisi-konusu-nedir?

 

İlginizi Çekebilir: En Muhteşem 6 Bilim Kurgu Filimi

 

Arrow

Starling şehrinin çapkın ve zengin playboyu olan Oliver Queen babası ile çıktığı gezide kaybolmuştur. Oliver Queen ve babası gezinti sırasında gemileri batar ve gemiden babası, oliver sağ çıkmıştır. Babası oliverin hayatta kalması için kendini feda ederek vurmuştur. Oliver ise kaza sonrası pasifikte bir ıssız adaya düşmüştür. Adada hayatta kalmak için diğer insanlara uyum sağlamaya çalışmıştır. Burada kaldığı ıssız adada sadece suçlular bulunmaktaydı oliver da hayatta kalmak için diğer insanlara ayak uydurmuş adada kaldığı zamanlarda dövüş tekniklerinde katiller savaşarak kendini geliştirmiş ve hayatta kalmayı öğrenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Son dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Berat ALBAYRAK istifa etti!
arrow-konusu-nedir?
arrow-konusu-nedir?

Adada yaşadığı zor şartlar sayesinde oliverin hayatını şekillendirmiştir. Bir balıkçı teknesi tarafından fark edilen oliver quueen starling şehrine dönmüştür. Babasından kalan defter bulur ve bu defterdeki suçluları yakalayarak adalete teslim eder. Dizi 2012 de yayın hayatına başlamış Imdb de 8.0 puan alarak büyük ilgi görmüştür. Dizi şuan 7 sezondan oluşmaktadır ve gayet keyifli ve sürükleyici bir dizidir.

Van Helsing

Dizi 2016 yayın hayatına başlamış Imdb de 5.9 puan alarak ilgi görmüştür. Dizinin konusu The Risng yükselişinin ardından dev vampir ordusu dünyaya hakim olmuştur. Efsanevi vampir avcısı Abrahamın kızı Vanessa yeniden dirilerek dünyaya hakimi altına alan vampir ordusuyla mücadele etmeye başlamıştır. Böylece Van Helsing adını devam ettirmiştir. Vanessa zamanla kendi güçlerini keşfetmeye başlamış ve bunları vampirler üzerinde denemeye başlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nerede oy kullanacağım? YSK seçmen kaydı sorgulama nasıl yapılır?
van-helsing-konusu-nedir?
van-helsing-konusu-nedir?

DareDevil

Dizin konusu New York’un Hells Kitchen bölgesinde geçiyor. Matt Mordock 9 yaşında radyoaktif bir kazada gözlerine radyoaktif madde dökülmesiyle kör kalır. Küçük yaşlarda ustasından aldığı eğitimler sonucunda etrafında neler olduğunu rahatlıkla anlayabiliyordur. Matt Mordock’un babası kazadan kendini sorumlu tutar ve işi bırakıp boks yapmaya başlar. Bir gece gitti dövüş esnasında söyleneni yapmadığı gerekçesiyle öldürülür. Bunun üzerine Matt Mordock gündüzleri avukatlık yaparak masum insanları korurken geceleri ise suçlular ile mücadele etmeye başlar.

daredevil-konusu-nedir?
daredevil-konusu-nedir?

Merlin

Dizin konusu Merlinde doğaüstü canlılar yaşadığı yerde ileride büyücü olacak Merlinin gençlik yıllarını konu almaktadır. Kral Uther tarafından yönetilen yerde büyü yapmak ve yaptırma olarlarının yasak olduğu bir zamanda doğaüstü yetenekleri olan Merlin ileride yönetimin başına geçen Kral Arthur ile yolları kesişmiştir.

 

merlin-konusu-nedir?
merlin-konusu-nedir?

 

Peki Bu Konu Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

Yorumlar Kısmına Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz