GTA 6’da Seçilebilir Kadın Karakter Olabilir

0
16
GTA 6’da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olabilir
GTA 6’da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olabilir

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere GTA 6’da Seçilebilir Kadın Karakter Olabilir hakkında bilgiler vereceğiz.

Oyuncular tarafınca merakla beklenen GTA 6 ile ilgili önemli bir iddia daha ortaya atıldı. Oyun sektörünün güvenilir isimi tarafınca paylaşılan bilgilere göre, GTA 6 ile oyunculara oynanabilir bir kadın karakter sunulabilir.

Rockstar Games her ne kadar resmi olarak açıklamamış olsa da, geliştirici firmanın GTA 6 üzerinde çalıştığına kesin gözüyle bakılıyor. Serinin yeni oyunu oyuncular tarafından merakla beklenirken, bugün ise oyun sektörünün güvenilir kaynaklarından biri olan Tom Henderson, GTA 6 ile ilgili önemli bir iddiada bulundu.

GTA 6’da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olabilir
GTA 6’da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olabilir

Daha çok Call of Duty ile ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla adından söz ettiren Henderson’ın iddiasına göre, Rockstar Games ilk defa bir GTA oyununda oynanabilir bir ana kadın karakter ile karşımıza çıkacak. Hatırlarsanız, 2019 yılında da yapılan sızıntılarla GTA VI’da kadın karaktere yer verileceği iddia edilmişti. Ancak, daha sonrasında bu iddiayla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı.

Bunun yanı sıra Rockstar Games, bildiğiniz gibi bir süredir ortalıkta dolaşan GTA VI iddialarına da geçtiğimiz günlerde yanıt vermişti. Bu kısımdaysa GTA VI’da hikaye moduna yer verileceğini doğrulayan şirket, aynı zamanda GTA Online’ın da gelişip büyümeye devam edeceğini müjdelemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dev pilli Samsung Galaxy F62 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı ne?

Şimdilik, GTA 6’nın ne zaman piyasaya sunulacağı bilinmiyor. Fakat bazı kaynakların aktarmış olduğu bilgilere göre yeni GTA oyununun 2022 ile 2023 yılları arasında piyasaya sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz