Fortnite’ta TV Nasıl Ayarlanır?

0
159
Fortnite'ta TV Nasıl Ayarlanır
Fortnite'ta TV Nasıl Ayarlanır

Bu yazımızda sizlere Fortnite’ta TV’yi nasıl ayarlayacağınızı öğretmeye çalışacağız. Fortnite bir deneyimler dünyasıdır. Adaya inin ve son oyuncu ya da son takım olmak için yarışın. Kendi kurallarınla ​​kendi adanı yarat. Başka birinin yarattığı bir adada arkadaşlar toplayın. Veya başkalarıyla birlikte canavar sürülerini yenerek dünyayı kurtarın. Oyuncular bir baltayla küçük bir adaya atlarlar ve ölümcül bir fırtınadan kaçarken daha fazla silah aramaları gerekir. Oyuncular elendiğinde, oyun alanı da küçülür, yani oyuncular birbirine daha yakın hareket eder. Başka bir oyuncunun nasıl öldürüldüğünü ayrıntılı olarak gösteren güncellemeler düzenli olarak ekranda belirecektir “X, Y’yi bir el bombası ile öldürdü” aciliyet duygusuna katkıda bulunmaktadır. Oyunu oynamak ücretsiz olsa da Epic Games’te bir hesap oluşturmanız gerekecek.

Yeni süper seviye stilleri ve Cobra DMR’yi Bölüm 3 Sezon 4’e getiren 22.10 güncelleme yamasının gelmesinden sonra Fortnite oyuncularına çok sayıda yepyeni içerik verildi. bunlardan biri, bir TV’yi ayarlamadan önce Bayt kıyafetini giymenizi gerektiriyor. Aşağıda, Bytes kıyafeti giyerken Fortnite’ta TV’yi ayarlama adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oppo A12 tanıtıldı! İşte fiyat ve özellikleri
Fortnite'ta TV Ayar
Fortnite’ta TV Ayar

Fortnite Bayt Görevleri: TV Nasıl Ayarlanır?

Fortnite’de Bytes Kıyafeti Nasıl Açılır?

Fortnite’ta Bayt kıyafetinin kilidini açmak için Bölüm 3 Sezon 4 Savaş Bileti satın almalı ve ardından Bayt’ın ve Savaş Bileti’nin 2. sayfasındaki The Nothing’s Gift kazmasının kilidini açmak için yeterli Savaş Yıldızı kazanmalısınız. Bytes ve kazmasını almak için sitedeki diğer her şeyin kilidini açmanız gerekecek. Bayt’a ve Hiçbir Şeyin Hediyesine sahip olduğunuzda, Bayt’ın görevleri Görevler sekmenize eklenecektir. Artık dolabınıza gidebilir ve ilk görevi olan TV’yi ayarlamak için yeni Bytes kıyafetinizi kuşanabilirsiniz.

Fortnite’de Bytes Kıyafeti Giyerken TV Nasıl Ayarlanır?

Yukarıda belirtildiği gibi, dolabınıza gidin ve bir maça başlamadan önce bu sezonun Battle Pass’inden kilidini açtıktan sonra Bytes kıyafetini kuşanın. Bu kıyafeti giyerseniz meydan okuma tamamlanmış sayılır. Bayt donanımını taktıktan sonra TV’yi iki konumda ayarlayabilirsiniz:

  • Lustrous Lagoon’un kuzeydoğusunda küçük bir bina
  • Eğik Kuleler ve Herald’s Sanctum arasındaki ev
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   YouTube, iOS Uygulamasındaki Kilitlenme Sorunlarını Düzeltiyor

Lustrous Lagoon’daki küçük binadaki TV’ye, bölgeyi çevreleyen kuzeydoğu kayalıklarından yürüyerek kolayca erişilebilir. Tilted Towers ve Herald’s Sanctum arasındaki evdeki TV’ye evin garajında ​​zemin katta olduğu için erişmek daha kolaydır. TV’lerden herhangi birine yaklaşın ve onu ayarlamak için gösterilen düğmeye basın, size The Nothing’den bir ses hattı verilecek ve Bytes’ın arayışının bir sonraki bölümüne erişim kazanacaksınız. Her ikisi de görevi ilerlettiğinden, hangi TV’yi ayarlayacağınız size kalmış. Shining Lagoon’da daha fazla ganimet var, ancak oraya gitmeyi tercih ederseniz, aradaki evde TV’yi ayarladıktan sonra her zaman Tilted Towers veya Herald’s Sanctum’a gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz