Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

0
63

Türkiye’de hizmet veren bankalar, sigortasız olarak çalışanlara ve geliri olmayan kişilere kredi verememektedir. Ancak ev hanımlarına kredi veren bankalar vardır. Bu bankalar kredi detayları ve başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Türkiye’de binlerce ev hanımı hayatına devam etmektedir, bankalar da ev hanımlarına kredi fırsatları sunarak ev hanımlarının nakit ihtiyaçlarında destek olurlar. Uygun faiz oranları ile ev hanımlarına kredi imkanı sunan bankaların listesini aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kredi başvuruları yaparak anında kredi alma fırsatınız vardır. İşte ev hanımlarına kredi veren bankalar;

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Nasıl Alınır?

Şekerbank özel olarak 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak tüketicilere vermektedir. SMS ile kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken cep telefonuz ile kısa mesaj göndermeniz. Bunun için ”Kredi boşluk 11 Haneli Kimlik Numaranızı” yazarak ”1953” numaraya göndermeniz gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android'de YouTube Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?
ev hanımlarına kredi veren bankalar
ev hanımlarına kredi veren bankalar

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Postane, Aktif bank dahil olmak üzere pek çok bankayla finansman anlamında mutabakat sağlamıştır. Yapılan bu sözleşmelerle müşterilerine kredi imkanlarını sunar. Üstelik PTT diğer bankalara göre en üst yaş sınırıyla kredi veren bankalar arasında il sıradadır. Şayet yaş sınırına takılan bir ev hanımı olursanız ipotek karşılığında Postaneden kredi kullanabilirsiniz. Postane tüm ipotekli ihtiyaç kredi başvurularını yalnızca şubelerden kabul etmektedir. Bu nedenle PTT’den ipotekli olarak kredi başvurusu yapacaksanız doğrudan ipotek göstereceğiniz mal beyanınızla size en yakın PTT şubelerine gitmeniz gerekir. 85 üst yaşına kadar 60.000 liraya kadar ihtiyaç kredilerini 36 ay vadeli olarak ev hanımlarına olanak sağlanır.

İpotek gösterecek bir mal beyanına sahip değilseniz, belgesiz olarak kredi başvurusunu yalnızca PTT’nin İnternet bankacılığı adresinde yapabilirsiniz. Bunun için https://pttbank.ptt.gov.tr/pttwebapproot/ipcservlet adresinden yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kadın Boşanma Davası Açarsa Erkek Kabul Etmezse

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son dönemlerde devlet ile pek çok iş birliği imza atan Denizbank, ev hanımlarına krediler sunmaktadır. Denizbank ev hanımları paketi için lütfen tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz