En İyi Oyun Klavyeleri

0
95
En İyi Oyun Klavyeleri
En İyi Oyun Klavyeleri

Doğru klavyeyi seçmek zor olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla anahtar, makro ve tasarım var; bunların hepsi biraz bunaltıcı olabilir. Neyse ki, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çok sayıda klavye var. Örneğin, TKL klavyeler rekabetçi oyuncular için idealdir, mekanik klavyeler ise hem daktilo hem de oyuncular için mükemmeldir. İşte bugün mevcut olan en iyi oyun klavyeleri.

Logitech G19s

Logitech G19s, MMO oyuncuları için mükemmel bir oyun klavyesidir. LUA komut dosyalarını çalıştırmak için bile kullanılabilen 12 programlanabilir makro tuşu sunar. Eğilebilir renkli LCD ekran, bir bakışta gerçek zamanlı oyun istatistikleri de dahil olmak üzere tonlarca faydalı bilgi sunar. Tüm Logitech ürünlerinde olduğu gibi Logitech G19s da bir tank gibi inşa edilmiştir. Bu, donanımını birkaç yılda bir değiştirmek istemeyen biri için değerli bir yatırım olmasını sağlar.

Oyun Klavyeleri
Oyun Klavyeleri

Razer Turret

Razer Turret kablosuz klavye ve fare kombinasyonu, uzun oyun seansları için ihtiyacınız olan her şeye tek bir pakette sahiptir. Kullanımdan sonra düzgünce kayan ve kullanım sırasında farenin düşmesini önleyen yerleşik bir manyetik fare altlığı ile Razer Turret, sınırlı alana sahip olanlar için mükemmeldir.

Konsol ve PC oyuncuları için Razer Turret hem PC’de hem de Xbox’ta çalışır. Hatta özel bir Xbox düğmesiyle birlikte gelirken, Xbox Dinamik Aydınlatma oyununuzu kombinasyon RGB’leriyle senkronize ederek çok daha sürükleyici bir deneyim sunar. Klavye, Razer’ın imzası olan Razer mekanik anahtarlarıyla birlikte gelir. Kulağa hoş geldikleri kadar harika hissediyorlar ve hangi oyunu oynarlarsa oynasınlar, her oyuncunun rekabetçi kalmalarını sağlamak için ihtiyaç duyduğu çarpıcı tepkiler sunuyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'ta Snapchat Bildirimleri Nasıl Alınır?

Roccat Magma

Roccat Magma, ucuz görünmeyen uygun fiyatlı bir oyun klavyesidir. Tam vücut RGB arka aydınlatması ile oyun kurulumunuzda öne çıkarak en deneyimli oyuncuları bile etkileyeceği kesin.

Gelişmiş anti-ghosting ile Roccat Magma, aksiyon ne kadar çılgın olursa olsun, her tuş vuruşunun kaydedilmesini sağlar. Roccat Magma her zaman size ayak uydurabilecek ve sizi daha uzun süre aksiyonda tutabilecek. Klavyesini duymak istemeyenler için, Roccat Magma sessiz membran tuşlara sahiptir. Ne kadar hızlı yazarsanız yazın duyarlı kalan sessiz yazma sağlamak için yüksek kaliteli kauçuk kubbelerle donatılmıştır.

Corsair K100 RGB

Corsair K100 RGB, kutudan çıkardığınız andan itibaren kaliteyi haykırıyor. Hem iş hem de oyun için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tek bir düzenli pakette sunar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefonunuzu Şarj Ederken Dikkat! Yüzde Kaç Şarj Edilmeli?

Corsair OPX optik-mekanik anahtar anahtarları, yalnızca 1,0 mm’lik bir çalıştırma mesafesi ile inanılmaz derecede hızlı giriş sunar. Bu, modern bir oyun klavyesinden en hızlı yanıt veren yazma deneyimlerinden birini sunar. Altı yerleşik programlanabilir makro ile K100 RGB, hem oyun hem de akış için mükemmeldir. Ve hareket halindeyken RGB’lerinizi özelleştirmek istiyorsanız, arka aydınlatmayı kontrol etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmek için iCUE tekerleğini kullanabilirsiniz.

Razer Huntsman V2

Razer Huntsman V2, çarpıcı bir kit parçasıdır ve RGB’yi seven oyuncular için mükemmeldir. Razer’ın doğrusal optik anahtarlarını kullanarak yazmak, aynı markanın önceki mekanik oyun klavyelerinden daha sessizdir. Anahtarlar da inanılmaz derecede duyarlıdır ve daha düşük giriş gecikmesine eşit olan 8000 Hz’lik bir yoklama oranı sunar.

Standart tuşlarınızın yanı sıra Razer Huntsman V2, dört medya tuşu ve bir dijital kadrana sahiptir. Burada, tuşları istediğiniz gibi çalışacak şekilde yapılandırabilirsiniz; oynat/duraklat, ses seviyesini artır/azalt, parlaklığı ayarla vb. Ancak Razer Huntsman V2’yi öncekilerden gerçekten ayıran şey, cömert boyuttaki bilek desteğidir. Rahattır ve bileklerinizdeki baskıyı hafifleterek yorgunluk hissetmeden daha uzun süre oyun oynamanıza veya yazmanıza olanak tanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz