CS GO Bunny Kodu

0
CS GO Bunny Kodu
CS GO Bunny Kodu

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, CS GO Bunny Kodu oyun sevenler için en çok merak edilen kodlardan birisidir. Oyun oynarken, oyun karakteri bunun için oldukça önemlidir. Oyun karakterimizin bu aşamada hem hızlı olmasını hem de bizlere, oyunu kazandırmasını bekleriz. Fakat yavaş bir oyun karakteri aksine bizler için oyunu da zindan edecektir. CS GO oyunu içinde aynı durum söz konusu olacaktır. Sizler de eğer karakterinizin hızından şikayetçiyseniz, buraya odaklanın.

[toc]

CS GO oyununda bulunan Bunny kodu sayesinde artık karakterinizin daha hızlı hareket ettiğiniz göreceksiniz. Hem oyun içerisindeki adapteniz daha da fazla artacak hem de oyuna daha sıkı sarılacaksınız. Eğer oyun konusunda büyük hırslarınız var ise, tam da size göre bir koddan söz ediyor olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft, Windows 11 özelliğindeki Android uygulamalarını kaldırıyor
CS GO Bunny Kodu
CS GO Bunny Kodu

CS GO Oyunu Nedir?

2012 ‘de çıkan bir FPS oyunu olacaktır. Oyun, öncelikli olarak Half-Life modu olarak karşımıza çıkmıştır. Bu durumda ise herkes oyunu ilk aşamada indirmeye başlamıştır. Sonrasında ise Valve bunu fark ederek oyunun tüm haklarını satın almıştır. Bu oyun ilk aşamada pek de sevilmemiş ve kimse tarafından rağbet görmemişti. Valve ise bu aşamada bir hamle daha yaparak, oyun içinde kasa açtırma konusunu uygulamaya koydu. Değerli silah desenleri ortaya çıktı e oyun tam da bu aşamada yaygınlaştı. Artık oyun içerisinde rütbelere göre de seçenekler bulunuyor. Bu sayede herkes kendi derecesine göre insanlarla karşılaşıyor. Oyunda kısaca bu prensipler üzerine kurulmuştur.

CS GO Bunny Kodu Nedir?

CS GO Bunny Kodu, oyun içerisindeki karakterin varsayılandan çok daha hızlı hareket etmesini sağlayan kod olacaktır. Şu adımlar sayesinde gerçekleştirebileceksiniz:

  1. Öncelikli olarak (“) tuşu ile, konsolu açmalısınız.
  2. Konsola sonrasına kullanabilmek adına, “sv_cheats1” yazmalısınız.
  3. Bu aşamada kodların etkinleştiğini göreceksiniz. Bu sıra Bunny Kodu olan “sv_autobunnyhopping 1” yazmalı ve ardından da kapatmalısınız.
  4. Sonrasında Bunny kodunuz, oyun için hazır durumda olacaktır. Eğer çalışmaz ise, 2. adım ile birlikte tekrar çalıştırabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Redmi Note 10 modelinin işlemcisi sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz