Büyük Market Ve Mağazalar İçin Hangi Tip Yük Taşıma Arabası Uygundur?

0
Yük Taşıma Arabası
Hangi Tip Yük Taşıma Arabası Uygundur

Yük taşıma arabaları farklı boyutlarda üretilerek beğeninize sunulmaktadır. Kesin olarak bir boyuttaki yük taşıma arabasını tercihte bulunabileceğinizi söylemek yanıltıcı olabilir. Büyük marketler için her ne kadar büyük yük taşıma arabası modelleri ideal görünse de bazı durumlarda daha küçük çaplı arabalara gereksinim duyulabilir. Dolayısıyla Her boy yük arabasından bir tane edinilmesinde fayda vardır.

Bünyemizde yer alan başlıca yük taşıma arabaları başlıca 5 çeşit olmaktadır. Bunlardan K serisi olanlar; K4 taşıma arabaları ve K5 taşıma arabalarıdır. M serisinden katlanabilir özellikli taşıma arabaları bulunmaktadır. Son olarak da D serisinden D70 taşıma arabaları ve D80 taşıma arabaları sayfamızda mevcut olmaktadır.

K Serisinin Estetik Tasarımları

Bu seride yer alan taşıma araçları mavi, koyu gri ya da açık gri renklerde elde edilebilmektedir. Öncelikle K4 yük taşıma araçlarından söz edilecek olursa, bu tasarımlar geniş mağazalarınız için son derece ideal, şık ve sağlam ürün modelleridir denebilir. K4 taşıma araçları S ve L modelleri bulunmaktadır. S modelleri 300 kg ağırlığa kadar maksimum taşıma kapasitesine sahiptir. 950 mm yükseklikleri, 610 mm genişlikleri ve 1160 mm de uzunlukları bulunur. L modeller ise 450 kg taşıma kapasitesine, 950 mm yüksekliğe, 720 mm genişliğe ve 1400 mm de uzunluğa sahiptir.

K5 yük taşıma arabası tasarımlarında aynı 3 renkte model yer almaktadır. Bu tasarımlar da 950 mm yükseklik, 450 kg taşıma kapasitesi, 1400 mm de uzunluk ve 720 mm genişlik mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İşte karşınızda güneş enerjili bisiklet! Daymak Terra satışa çıktı

Her iki tasarımın da sağlam tekerlek yapıları bulunmaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadırlar. Bu tasarımların üzerinde bozuk para kilidi yer almaktadır. Ayrıca tutma kısmının orada da bir not tahtası yer alır. Bu sayede oldukça pratik bir kullanım imkânı sağlarlar.

K serisinin yük taşıma araçları meyve sebze reyonları için ürün taşımadan son derece kullanışlı tasarımlar olabilirler.

M Serisinin Klasik ve Güçlü Yük Taşıma Araçları

Bu ürün modelleri son derece basit bir mekanizmaya sahiptir. Hemen her markette kullanımına sık rastlanan bu tasarımlar MS ve ML olmak üzere 2 tip model bulundurmaktadır. MS modeller 200 kg maksimum yük kapasitesindedir. Ayrıca 890 mm yükseklikte, 530 mm genişlikte ve 700 mm de uzunluktadırlar. ML modeller ise 250 kg yük kapasitesinde olup, 1050 mm yükseklikte, 650 mm genişlikte ve 950 mm de uzunlukta tasarımlardır.

Her iki model de yük taşıma platformu ile tutma – çekme aparat kısmının eklem noktasından içe doğru tam kapanabilmektedir. Böylelikle taşıma faaliyeti dışında ortalıkta kalabalık etmez, pratik bir şekilde muhafaza edilebilirler.

M serisinin dar ve çoklu ürün taşımaya müsait platformu, mağazanızın ortasında yer alan teşhir sepetleri için ürün taşımada oldukça pratik bir fayda sunar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Antalya'da 5.5 büyüklüğünde deprem oldu!

Market ve Mağazalarınıza Farklı Bir Hava Katacak Olan Modern D Serisi

Bu serideki her 2 ürün de birbirinden oldukça farklı tasarımlar olmaktadır. Ancak her ikisi de çinko kaplama ürün modelleri olmaktadır. Öncelikte D80 model yük taşıma arabalarından söz edilecek olursa, bu ürün çeşitleri klasik market arabaları gibi bir üst kısma sahiptir. Ancak çok daha mini bir yapıda olup, derin olmayan bir sepet bölümü vardır. Bu sepet bölümü 42 lt kadardır. Alt kısmı ise klasik yük taşıma platformunu oluşturur. Spesifik olarak Marketlerin bazı ürünlerinin taşınmasında faydalı bir kullanım deneyimi elde edilebilir. Maksimum yük taşıma kapasiteleri 150 kg olmaktadır. 950 mm yükseklik, 540 mm genişlik ve 870 mm de uzunlukta tasarımlardır.

D70 model yük taşıma arabalarında ise 20 lt kapasiteye sahip olan çok daha mini bir sepet mevcuttur. Bu sepet kısmı, tutma alanının hemen altında, kullanıcıya dönük bir pozisyonda imal edilmiştir. Diğer kısımları ise serinin diğer modelindeki gibi klasik yük taşıma platformunu oluşturur.

D serisinin yük taşıma araçları meyve sebze reyonları için hem de orta teşhir reyon sistemleri için ürün taşıma konusunda son derece fonksiyonel bir görev görebilir.

Bütün bu yük taşıma araçlarının her biri de ürün depolama konusunda eşsiz faydalar kazandıracak tasarımlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz