Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

0
whatsapp mesajları okuma
whatsapp mesajları okuma

Modern ebeveynlik kolay değil – bu kadar çok çocuğun mobil cihazlara sahip olması nedeniyle telefon izleme gerekli hale geldi. Şüphesiz, hedef telefona kurulmayan tüm ücretsiz SMS izleyicileri, sosyal medya izleme konusunda size yardımcı olmak için çok yardımcı olamaz.

Bu nedenle, çocuklarınızın sohbetlerine ve diğer verilerine erişmek için hedef cihazdaki WhatsApp hesaplarını ve diğer sosyal medya hesaplarını nasıl ele geçireceğiniz konusunda kısa bir yazı hazırlamaya karar verdik.

NOT: Bu uygulamalar yalnızca çocuklarınızın sosyal medya etkinliğini izlemek için kullanılmalıdır. Diğer durumlarda, hedef cihazın sahibinden izin almanız gerekir. Uygulamanın yasa dışı kullanımı para ve cezai yaptırımlara neden olabilir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz

Uygulamalar, cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden bir hedef telefonu izlemek için kullanabilirsiniz. Birçok uygulamada bulunmaktadır. Hedef telefondaki WhatsApp hesabına, SMS mesajlarına, arama kayıtlarına, tarama geçmişine ve daha fazlasına güvenle erişmek için kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca cihazda kayıtlı tüm resimleri ve medya dosyalarını izlemenize ve hedef cihazın konumunu izlemenize olanak tanır. WhatsApp ta silinen mesajları okuma için aşağıdaki adımlarla çok kolaydır;

  1. Uygulamayı satın aldıktan sonra, giriş bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız.
  2. OTA (havadan) bağlantısını kullanarak uygulamayı hedef cihaza indirebilir ve birkaç basit dokunuşla etkinleştirebilirsiniz.
  3. Çevrimiçi hesabınıza giriş yaparak ve Canlı Kontrol Panelini kullanarak, hedef telefonun etkinliğini izleyebilir ve WhatsApp mesajlarını takip edebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Redmi K70 Pro Ekran Özellikleri Resmi Olarak Tanıtıldı

 WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp mesajlarını gönderenin haberi olmadan nasıl okuyacağınızı merak ediyorsanız, WhatsApp mesajlarını okuma için kullanabilirsiniz Whats Web Scan by AppNextG. Bu uygulama, tek bir cihazda birden fazla WhatsApp sohbetini görüntülemek için kullanılabilir ve başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ücretsiz şekilde yararlanılabilir. Yapmanız gereken tek şey uygulama içindeki WhatsApp Web QR kodunu taramak ve hedef telefondaki WhatsApp hesabına erişim elde edeceksiniz. Bu kadar basit. İşte WhatsApp Web taramasının özellikleri;

  • Herhangi biriyle, numaralarını cihazınıza kaydetmeden konuşmanızı sağlayan Doğrudan Sohbet;
  • WA Cleaner size mesajları toplu olarak silme seçeneği sunar;
  • Daha önce silinmiş WhatsApp mesajlarını kurtarmanıza izin veren Mesaj Kurtarma.

Hızlı ve pürüzsüz kullanıcı arayüzü ve basit kontrol paneli, bu uygulamayı kullanmayı kolaylaştırır. Hafif tasarımı, telefonunuzun depolama alanından tasarruf sağlar ve size en iyi kullanıcı deneyimini sunar. Ayrıca WhatsApp silinen mesaj okuma fırsatına da sahipsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Peugeot, 2022'de Avustralya'da İlk Elektrikli Aracı Piyasaya Sürecek

WhatsApp Mesaj Okuma Hilesi Kodsuz

Çocuklarınızın güvenliği endişelerinizden biriyse, bu uygulamalar sizin için doğru seçim olabilir. Çocuklarınızı çevrimiçi saldırganlardan, istenmeyen içeriklerden ve şüpheli ürün ve tekliflerden korumak bazen zor olabilir, ancak uMobix gibi casus uygulamalar başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı yardımcı olmak için burada. Ayrıca medya dosyalarını, arama günlüklerini, GPS konumlarını, sosyal medya uygulamalarını ve çok daha fazlasını izlemenize izin verir.  Ancak, bu uygulamaların kötüye kullanılmasının para ve cezai yaptırımlara yol açabileceğini unutmayın. Bunları her zaman akıllıca kullandığınızdan emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz