Android ve iOS’ta NBA 2K23’te Yüz Nasıl Taranır?

0
Android ve iOS'ta NBA 2K23'te Yüz Nasıl Taranır
Android ve iOS'ta NBA 2K23'te Yüz Nasıl Taranır

Herkese merhaba, bugün bu yazımızda sizlere iOS ve Android’de NBA 2K23’te yüzünüzü nasıl tarayacağınızı göstereceğiz. NBA 2K23 için MyNBA2K23’ü indirmeyi bekliyorsanız, artık kullanılabilir olduğunu size bildirmekten mutluluk duyuyoruz. iOS veya Android’de nereden indirebileceğinizi ve yüzünüzü MyCAREER’da almak için yüzünüzü nasıl tarayacağınızı göstereceğiz. O halde lafı fazla uzatmadan başlayalım.

NBA 2K23, dünyanın en iyi basketbol oyununun keyfini çıkarmanızı sağlar. Ancak daha sürükleyici bir deneyim için dahil olmanız gerekecek. Bu, kafa dışında size benzeyen bir oyuncu oluşturabileceğiniz MyCareer modunda mümkündür. Daha sonra MyPlayer deneyiminin tamamını elde etmek için kendi yüzünüzü içe aktarmanız gerekir. Bunu yapmak için NBA 2K23’te yüzünüzü nasıl tarayacağınızı bilmeniz gerekir. Devam etmeden önce iPhone’u güncellemenizi ve android cihazı güncellemenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Clubhouse Android telefonlarına geldi

Android ve iOS’ta NBA 2K23’te Yüz Taraması Nasıl Yapılır?

Adım 1:  Oynadığınız yere giriş yaptığınızdan emin olun. Uygulamaya giriş yapabilmeniz için önce 2K hesabınızın profilinize bağlanması gerekir. Seçenekler arasında PlayStation, Xbox, Nintendo Switch veya Steam bulunur.

Adım 2: MyNBA2K23 uygulamasını indirin.

Adım 3: İyi aydınlatılmış bir oda bulun. 2K ön kamera, loş alanda tarama yapmakta zorlanacak.

Adım 4: Uygulamanın bittiğini belirtene kadar yüzünüzü tarayın.

Doğrudan kameraya baktığınızdan ve gerektiğinde yalnızca hafifçe döndüğünüzden emin olun. Tamamen hazır olduğunuzda, bu görüntüleri hayata geçirebileceksiniz. Doğru yapılırsa, sadece birkaç kolay adım daha.

Android ve iOS'ta NBA 2K23'te Yüz Tarama
Android ve iOS’ta NBA 2K23’te Yüz Tarama

NBA2K23’te Yüzünüzü Taradıktan Sonra Ne Yapmalısınız?

Adım 1: MyCareer > Başlat > MyPlayer > Görünüm’e gidin.

Adım 2: Katılıma girdikten sonra “Yüzünüzü tara” seçeneğine tıklayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PERKOTEK TURNİKE SİSTEMLERİ

Android ve iOS’ta NBA 2K23’te yüzünüzü nasıl tarayacağınızla ilgili makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz. Buradan bir kez daha yüz taraması başarılı olursa, taramanın oluşturulduğuna dair bir yükleme ekranı açılacaktır. Bu sadece birkaç saniye sürmelidir. Elbette sonuçlar hoşunuza gitmiyorsa, taramayı her zaman yeniden deneyebilirsiniz. En iyi sonuçları almak istiyorsanız, iyi aydınlatılmış bir oda bulmayı ve kameraya göz kulak olmayı unutmayın. Makalemizi beğendiyseniz, lütfen başkalarıyla paylaşın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz