Amazon Prime Nasıl Üye Olunur?

0
Amazon Prime Nasıl Üye Olunur
Amazon Prime Nasıl Üye Olunur

Amazon Prime, yıllık 139 ABD Doları veya aylık 14,99 ABD Doları tutarında ücretli bir abonelik hizmetidir. Prime üyeler çok çeşitli avantajlardan yararlanır. Yine de en büyük avantaj, Amazon tarafından satılan çoğu üründe bir veya iki günlük ücretsiz gönderimdir. Geçen yıl şirket, dünya çapında 200 milyondan fazla ücretli Prime üyesi olduğunu açıkladı. Öyleyse, Amazon Prime’ın ne olduğunu hiç merak ettiyseniz, bu sorunuza cevap vermelidir. Amazon Prime, Amazon’dan bir abonelik hizmetidir. Üyelere özel alışveriş ve eğlence hizmetlerine, indirimlere ve daha fazlasına erişim sağlar.

Noel alışveriş sezonu yeni başladı. Amazon, Walmart, Target, Best Buy ve diğer perakendeciler ilk Kara Cuma satışlarını başlatırken, sonunda bir Amazon Prime üyeliği için savurganlık yapmalı mısınız? Abonelik, yıllık 119 ABD Doları veya aylık 13 ABD Doları tutarındadır. İndirimdeki ürünlere ilgi duyuyorsanız ancak henüz Amazon Prime’a kaydolmadıysanız endişelenmeyin, Amazon işinizi çok kolaylaştırıyor. (Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, insanların yeni müşterilere dönüşmesini zorlaştıran pişmanlık duyan sağlayıcıdır.) Bu makalede, size Amazon Prime’a nasıl kaydolacağınızı öğreteceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PERKOTEK X-RAY CİHAZLARI

Amazon Prime Nasıl Kayıt Olunur?

Bir Amazon hesabına ve ardından bir Amazon Prime üyeliğine kaydolmak için aşağıdaki adımları izleyin

 1. Amazon’a git.
 2. Ekranın sağ üst köşesinde Merhaba, Oturum Aç ve Hesaplar ve Listeler yazan yerin üzerine gelin (veya mobil cihaza dokunun).
 3. Açılır menüden Yeni Müşteri? altında Buradan Başlayın’a tıklayın. Soru.
 4. Sağlanan alanlara adınızı, e-posta adresinizi ve parolanızı girin, ardından Amazon Hesabınızı Oluşturun’a tıklayın.
 5. Otomatik olarak oturum açacaksınız veya Prime üyeliğinize daha sonra devam etmek istiyorsanız aynı Merhaba, Oturum Aç bağlantısını kullanarak oturum açabilirsiniz.
 6. Şimdi, elimizdeki konuyla devam etmek için.
 7. Sadece birkaç tık ötede, ücretsiz deneme, ardından ödeme, hızlı ücretsiz gönderim, birçok film ve müzik, indirimli Whole Foods yemekleri ve çok daha fazlası.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Türkiye Aşılama Konusunda İvme Kazandı
Amazon Prime Üye Olmak
Amazon Prime Üye Olmak

Prime üyeliğine kaydolmak için şu adımları izleyin

 1. Temel Amazon hesabınızda oturum açın.
 2. Sağ üstteki hesap simgesine tıklayın (Merhaba, daha önce Merhaba yazdığı yerde adınız, oturum açın).
 3. Açılır menüden Prime Üyelik’e tıklayın.
 4. Sonraki sayfada, Ücretsiz denemenizi başlatın’ı seçin ve doğrulanabilir bir öğrenciyseniz altı aylık seçeneğini seçtiğinizden emin olun.
 5. Ayda yalnızca 8,99 ABD doları video seçeneğinden her şey için aylık ödeme planına ve her şey için yıllık ücrete kadar istediğiniz Prime üyelik türünü seçin.
 6. Sizden istendiğinde kredi veya banka kartı bilgilerinizi girin veya üyelik için ücretlendirilmek istediğiniz (temel üyeliğinizden) kayıtlı olan kartı seçin.
 7. Fatura ve teslimat adres(ler)inizi onaylayın.
 8. Amazon Prime’ın keyfini çıkarın – sizinki artık çoğu Amerikan evinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz