ABD ve Rusya Uçağının Tehlikeli Karşılaşması

0
16
abd-rusya-ucaginin-tehlikeli-karsilasmasi-
ABD ve Rusya Uçağının Tehlikeli Karşılaşması

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün ABD ve Rusya uçağının tehlikeli karşılaşması herkesi korkuttu. Konunun detaylarını bizler de sizlere aydınlatmaya çalıştık. İki ülke arasında bir gerilim mi var? Ya da bundan sonraki süreçte iki ülke arasında bir gerilim olacak mı?

ABD uçağı olan B-52H ile Rusya uçağı Su-27, çok yakın bir geçiş yaptı. ABD’den gelen görüntüler ise olayın ciddiyetinin fazla olduğunu gösteriyor. ABD ordusu bu görüntüleri tehlikeli buldu.

50 Metre Mesafeden Manevra Yaptı!

Abd-rusya-ucagi-karsilasmasi
ABD ve Rusya Uçağının Tehlikeli Karşılaşması

ABD’ye ait olan bombardıman uçağı B-52H Karadeniz üzerinde uçuş yaparken Rusya’ya ait bir savaş uçağıyla karşılaşarak geçişi engellendi. ABD ordusu Rusya uçağının ne kadar yakın manevra yaptığını gösteren görüntüleri paylaştı. Su-27 Rus uçağı ABD bombardıman uçağına 30 metre mesafede bir manevra yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kaplan Bomba İmha Robotu

Tehlikeli ve Profesyonellik Dışı Manevra

ABD ordusunun bu konu üzerine yaptığı açıklama da manevranın çok tehlikeli olduğu ve profesyonel olmadığı dile getirildi. Rusya’nın böyle bir amaçla neyi hedeflediği şuanda merak konusu. Yakın zamanda Rusya’nın bu görüntülere bir cevap vermesi bekleniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz